Onemli Gunler Banner
Sayfa 879/948 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Kapanışa doğru acaba açtığı fiyattanmi kapanacak dedim ama olmadi

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Kapanışa doğru acaba açtığı fiyattanmi kapanacak dedim ama olmadi
    Endeks bir toparlasa bizimki de gidecek tekrar 1,30-1,40 TL seviyelerine de endeks bir türlü toparlayamadi. Hep böyle gidecek değil illaki her inişin bir cikisi olacak. 1,20 TL önemli destek, orayı kirarsa en kotu 1,15 TL de çok güçlü bir destek var. Kotu bulutlar dağılınca tekrar 1,50 TL li seviyeleri görürüz diye düşünüyorum.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Endeksten ayrı oynamaya başladı artık bundan sonra spekülatif hareketler daha ağırlıklı olabilir hissede ani yükseliş hızlı düşüş kaçınılmaz stopları dikkatli koymak lazım anlık takip daha iyi olur hissede.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by klmno Yazıyı Oku
    Endeksten ayrı oynamaya başladı artık bundan sonra spekülatif hareketler daha ağırlıklı olabilir hissede ani yükseliş hızlı düşüş kaçınılmaz stopları dikkatli koymak lazım anlık takip daha iyi olur hissede.

Herşeyin hayırlısı... ABD ile olan ilişkilerde en gergin 2 günü geride bıraktık. Bundan sonra sarı kafa rahat durursa daha sakin günler bizi bekler. Bence yarından sonra toparlanma başlar, yabancilarda çok alım yaptı bu 2 günü fırsat bilerek. Tabi araya bayram girecek... Bakalım neler olacak? İyi geceler😎😎😎

5.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    Herşeyin hayırlısı... ABD ile olan ilişkilerde en gergin 2 günü geride bıraktık. Bundan sonra sarı kafa rahat durursa daha sakin günler bizi bekler. Bence yarından sonra toparlanma başlar, yabancilarda çok alım yaptı bu 2 günü fırsat bilerek. Tabi araya bayram girecek... Bakalım neler olacak? İyi geceler

Haklısınız ama aslında sorun ülkenin genelindeki fırsatçılarda. Bugün kurban bıçağı alayım diye düşündüm normalde piyasa daha hareketli olduğu için ucuz olur diye düşündüm ama bana normalden daha fazla fiyat çekti sebebi nedir diye sorunca dolar arttı maliyet yükseldi dedi. Sandım ki s400 alıyoruz. Burada değinmek istediğim nokta patron dolar bozup hisse alsa ne güzel ama bunlar hem dolardan kazanıyor, hem de hisse düştükçe aşağıdan alıp kazanıyor. Allah kimseyi zenginin vicdanına bırakmasın,
    Hayırlı geceler

6.  Alıntı Originally Posted by klmno Yazıyı Oku
    Haklısınız ama aslında sorun ülkenin genelindeki fırsatçılarda. Bugün kurban bıçağı alayım diye düşündüm normalde piyasa daha hareketli olduğu için ucuz olur diye düşündüm ama bana normalden daha fazla fiyat çekti sebebi nedir diye sorunca dolar arttı maliyet yükseldi dedi. Sandım ki s400 alıyoruz. Burada değinmek istediğim nokta patron dolar bozup hisse alsa ne güzel ama bunlar hem dolardan kazanıyor, hem de hisse düştükçe aşağıdan alıp kazanıyor. Allah kimseyi zenginin vicdanına bırakmasın,
    Hayırlı geceler

Sizinki yine iyiymiş, ben kırtasiye den 1 paket A4 kagidi alayım dedim, adam satışımız yok doların ne olacağı belli değil dedi. Bir başka kırtasiye de 21 TL dedi fiyata. 2-3 ay önce 7-8 TL idi fiyatı. Firsatci çok ülkede, ellerindeki stoklarla kazanç sağlamaya çalışıyorlar. Eskiden şekeri yağı saklayıp satmayan bakkallar gibi bunlar da aynı....

7.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    Sizinki yine iyiymiş, ben kırtasiye den 1 paket A4 kagidi alayım dedim, adam satışımız yok doların ne olacağı belli değil dedi. Bir başka kırtasiye de 21 TL dedi fiyata. 2-3 ay önce 7-8 TL idi fiyatı. Firsatci çok ülkede, ellerindeki stoklarla kazanç sağlamaya çalışıyorlar. Eskiden şekeri yağı saklayıp satmayan bakkallar gibi bunlar da aynı....

Ülkeyi ayakta tutan ancak maksimum %10 vatan sever gerisi hep fırsatçı. Bugün bir arkadaşım yakınıyor ekonomi bitti dolar euro nereye geldi diye, elinde 250bin euro var biliyorum. Sen ne yaptın euroyu dedim duruyor daha yükselir diye satmadım diyor. Sorduğum zaman ise vatan miller Sakarya diyor. İşte böyle bir ortamda biz vatan severler ölüyoruz sakatlar zengin oluyor

8.  Alıntı Originally Posted by klmno Yazıyı Oku
    Hayırlı geceler

Ayrıca belirtmem gerek ki sizin başınızdan geçen daha güzel a4 kağıdı bile Türk lirasından daha çok prim yapmış

Sayfa 879/948 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •