Sayfa 879/1252 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    şunun güzelliğine baksanıza

ters bayrak
    flama destek kırılmış
    onaya geri geliyor.
    şu an için onay rakamı 3,91

onayını teyit ederse hedefe 3 tl altını koyar,

hedefe varır mı bilinmez ama 3.50 altında toplamaya başlanabilir...

işbank hisse geri alım planını
    yukarıda görünen grafik yüzünden mi açıkladı.

yukarıda grafik de ki formasyon çalışırsa 3 tl nin altında fiat oluşumunu engellemek.

rsi indikatörü aşırı satış bölgesinde..
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, KOBİ'lerin finansmanı amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği özel ve kamu bankalarının katılımıyla hazırlanan yeni kredi paketine ilişkin, "Hazırlanan kredi paketi, hükümetin bugüne kadar aldığı tüm önlemlerin başarısını garanti eden bir sigortadır." dedi

Rüzgara karşı işersen kendini ıslatırsın,
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    iş bankası,
    max. 550M tl ile 130 milyon hisse
    hisse geri alımını kap bildirmiş,

550/130=4.23 tl

kendi hissesine biçtiği değer medyan ortalama 4.23 tl

kaç dan alıp kaçtan satacağım ki kar edeceğim.??????

ya rakam vermeyeceklerdi, yada lot sayısı hata yapmışlar..

ateş olmayan yerden,
    duman çıkmaz.
    Aslında şöyle okumak lazım, 4.23 o kadar komik bir fiyat ki ben operasyona ayıracağım paramla hisse alırım daha mantıklı olur diyor. Hissenin ederi 4.23 diye bir iddiası yok, onu halka arz yaparken belirliyorlar genelde de aşırı yüksek olup millet arzdan mal aldıktan 2 3 sene sonra ancak o fiyatlar bir daha görülüyor

4.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, KOBİ'lerin finansmanı amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği özel ve kamu bankalarının katılımıyla hazırlanan yeni kredi paketine ilişkin, "Hazırlanan kredi paketi, hükümetin bugüne kadar aldığı tüm önlemlerin başarısını garanti eden bir sigortadır." dedi

Rüzgara karşı işersen kendini ıslatırsın,
    Kendilerini degil sizi islatacaklar merak etmeyin. Taze basilan paranin ilk duragi hep kazanir. Kaybeden siz olursunuz.

Taktiklari borcun tahsili icin TL’yi daha da kotu edecekler. Bu kadar hirsiz, cahil ve gozu donmus bir kitle ile isiniz zor.

5. Suriye Idlib’ten birkac milyon multecinin daha gelmesi eli kulaginda. Multeciler ve 5 cocuk diye diye nufusu 65M’dan 90M+’a cikarmakla kalmadi; insani gelismislik ortalamasini da yerle yeksan etti. Bu gidisle nufus 2050’de 150M olacak. Soylemeye gerek yok ezici cogunlugu “hoerde”.

6.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu aktifbanka niye guven yok Arada adi geciyor sanki herkes biraz mesafeli gibi..ben 2 yildir 300k param orada baska bankalara denemek icin 15 gunde paranin tamamini eft yapiyorum hicbir sıkıntı Yok..masrafta almiyorlar..Benim bilmediğim bisey varsa paylasin lutfen

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende 2 senedır kullanıyorum sıkıntı yok ama millet tırsıyor.

Aktifbank Nurol yatırım bir kaç senedir bono veriyor ve sağlam şirket bunlar

Aktifbank 1999 senesinden beri bu işi yapıyor ama milletimiz bilmiyor
    son 2 senede büyük reklamlar yaptı
    Pasolig uygulaması ve PTT ile çalışması ayrıca pozitif ve güvenilir olduğu öne çıkıyor

Enerji, inşaat, finans, tekstil, madencilik ve Telekom olarak binlerce insana istihdam veren dev bir şirket...

7.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Sen vebale girmişsin bana mı ders veriyorsun.. Ben kısa vadeli düşünmeyin satmayın diyorum.. 5.80 den aldırmayan düşecek diyen ve sonuçta 6.01 le insanların vebaline giren sensin.. Ayrıca benim hiç bir düşüncem yatırım tavsiyesi değil.. Okuman hala yok heralde..

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Çok parada haram ,çok lafda ise yalan olur ..derler
    O kadar çok DÜŞÜNCE atıyorsunki ortaya biri tuttumu ben demiştim oluyor .
    Tipik herşeyi bilen adam modu örneğisin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar.polemige gerek yok herkes kendi fikrini yazmakta ozgur.zaten topic bu sekilde.daha guzel

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 879/1252 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •