Sayfa 88/450 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 697 - 704 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sayın Müsteşar benim halen borsada çok kaybım var. Ee bu atlasada ikimiz fazla geliyoruz. Birimizin çıkması şart . Sizinde avgyodan nerdeyse villa alacak bir parayla çıktığınızı biliyorum. Yani kısacası siz çıkarsanız sevinirim. Tabi işin şakası bu. İnşallah hepimiz iyi kazanırız burdan.
    Not : Her şakanın altında bir gerçeklik vardır. :-):-)

Bugün YGS'ye girecek olan, tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Gençlerimizin Vatanımıza, Milletimize ve tüm insanlığa, hayırlı bireyler olmasını temenni ederim. Öğrencilerimizin bu heyecanı yaşamasın da emeği geçen Ailelerini ve de Hocalarını tebrik ediyorum.
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Sayın Müsteşar benim halen borsada çok kaybım var. Ee bu atlasada ikimiz fazla geliyoruz. Birimizin çıkması şart . Sizinde avgyodan nerdeyse villa alacak bir parayla çıktığınızı biliyorum. Yani kısacası siz çıkarsanız sevinirim. Tabi işin şakası bu. İnşallah hepimiz iyi kazanırız burdan.
    Not : Her şakanın altında bir gerçeklik vardır. :-):-)
    Ben o kadar yüklenmedim hocam merak etmeyin %70 nakitteyim. Sadece yemeklik atlasım, çerezlik mepetim var. Zaten 16 nisandan önce kısmetse borsayı bırakmayı düşünüyorum. Öncesinde tahminime göre atlasın ani bir sıçrama yapması lazım sırf üzülmemek için aldım. İnşallah hepimiz kazanırız. Ytd

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. İnşallah ben de geçmişteki zararlarımı telafi edebilirsem borsayı sonsuza kadar terkedecegim. Borsada paradan çok daha değerli şeylerinizi kaybediyorsunuz. Aslında benimde hedefim 16 nisandan öncesi. Evet çıkarsa beklenti satın alınıyor zaten. Tersi olursa ne olacağı malum.Avgyo yu hedefime ulaştığım için satmiştım.ilk defa sattıgıma pişman oluyorum.3, 42 den 5, 16 ya 1, 5 kat demek. Yani 16 nisana kadar zararlarımı kapatma şansım çok daha fazla olurdu.Neyse kısmet artık. Demek ki sizinle birçok fikirlerimiz örtüşüyor. Mesala borsadan çıkma dışında bende avgyodan atlas ve mepete gecmistim. Çoğunluk atlastayım.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Bugün YGS'ye girecek olan, tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Gençlerimizin Vatanımıza, Milletimize ve tüm insanlığa, hayırlı bireyler olmasını temenni ederim. Öğrencilerimizin bu heyecanı yaşamasın da emeği geçen Ailelerini ve de Hocalarını tebrik ediyorum.
    Borsaci abim merhabalar seni ormek neguzel

Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Borsaci abim merhabalar seni ormek neguzel
    Merhaba kardeşim, portföyümde kağıt henüz satmadım. Yeni profesörler gelince, bildiğimi unutuyorum. Onun için yavaş, yavaş çalı dibine kaçıyorum.
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Hayırlı kazançlı bir hafta dilerim.

8. Hayırlı bereketli 1 hafta olsun bizler icin syn ortaklarım

Sayfa 88/450 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •