Sayfa 911/1252 İlkİlk ... 4118118619019099109119129139219611011 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. dolar da ,

2 kere kopuş görüldü,

şahsen ben 3.ncü ve son kopuşu bekliyorum.

sonrasında yatay seyrediş,

akabinde düşen trend başlayacak ama yavaş yavaş....

doların düşüşü bizden kaynaklı olmayacak
    tüm dünyada değer kaybedecek.

fed in faiz artışı bitmesi doların tüm dünya da değer kaybetmesinin başlangıçı olacak

dünyada milli paralarla ticaretin yaygınlaşması,
    brics ülkelerine katılımın artması
    2019 ve sonrası amb varlık alımını sonlandırıp faiz artışına gitmesi,
    abd deki sarı kafanın aldığı salakça kararlar yüzünden abd ye karşı güvenin yitirilmesi
    vs vs vs....
    Son düzenleme : TOPRAK-SERDAR; 21-08-2018 saat: 23:24.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    söyleyeni boşver de ciddiye alıp vade soran var..?
    ..

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Sapla samanı karıştırmayalım.Şimdi mesele 3 sene sonra değil.3 ay sonra ne olacağı meçhul.Biz bu krize tl de yakalanlar olarak ne yapmalıyız.Bunun cevabını bulalım.3 sene sonra borsadaki kağıtlarda 5 katı olacak .Kriz elbet bitecek .Bitmeyen kriz yoktur.Bugun dip yapmış venezuela bile 3 yıl sonra hayat normale dönecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    olay dolar değil TL değer kaybediyor ve edecek. AKlar hatalarını kabul etmediği ve yanlışta ısrar ettikçe TL nin değer kaybı sürecek. Ben bu krizde full dolar ve sterlinde yakalandığım için ne dediğimi biliyorum. daha önce çokkk uyardım beni dinleyenler servetinin erimesini önledi.Ahme ve beni takip edin gerisini bazı ustalar hariç boşverin. londra sağolsun bu devali bana taaa 2017 eylül'ünde haber vermişti. londra'dan veriler son gaz akıyor,secure vps tunelling üzerinden bana akıyor.aslında bana aktığını bilmiyor kaynağın sahipleri. o kadar veri geliyorki evdeki pc yetersiz kalıyor,cloud'a yönlendirdim. böyle bir veri akışı bizim bankalarda yok,devalden önce bankaların bu kadar hazırlıksız yakalanması bundan. yonca,kırmızılı,başak için hiç iyi düşünmüyorum.başak'ın akrabalarıda arkadan gelecek.
    Son düzenleme : strongarm; 21-08-2018 saat: 23:57.

4.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    olay dolar değil TL değer kaybediyor ve edecek. AKlar hatalarını kabul etmediği ve yanlışta ısrar ettikçe TL nin değer kaybı sürecek. Ben bu krizde full dolar ve sterlinde yakalandığım için ne dediğimi biliyorum. daha önce çokkk uyardım beni dinleyenler servetinin erimesini önledi.Ahme ve beni takip edin gerisini bazı ustalar hariç boşverin.
    Tamam işde onu soruyorum.Bundan sonra ne yapması lazım TL de kalanın.
    Benim stratejimde şöyle :
    Sermayenin 5 de biri ile borsadan kağıt aldım .Kalanı şu an tl de.5.30 civarı görürse dolar almayı planlıyorum.Görmeden çıkarsa seyirci kalacam yine.

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Tamam işde onu soruyorum.Bundan sonra ne yapması lazım TL de kalanın.
    Benim stratejimde şöyle :
    Sermayenin 5 de biri ile borsadan kağıt aldım .Kalanı şu an tl de.5.30 civarı görürse dolar almayı planlıyorum.Görmeden çıkarsa seyirci kalacam yine.

bu saatten sonra bu kadar veriye rağmen TL ci nasıl kurtulur bende bilmiyorum. eldeki sermaye ile kıbrısta rulet atın başka çare yok.

Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    olay dolar değil TL değer kaybediyor ve edecek. AKlar hatalarını kabul etmediği ve yanlışta ısrar ettikçe TL nin değer kaybı sürecek. Ben bu krizde full dolar ve sterlinde yakalandığım için ne dediğimi biliyorum. daha önce çokkk uyardım beni dinleyenler servetinin erimesini önledi.Ahme ve beni takip edin gerisini bazı ustalar hariç boşverin. londra sağolsun bu devali bana taaa 2017 eylül'ünde haber vermişti. londra'dan veriler son gaz akıyor,secure vps tunelling üzerinden bana akıyor.aslında bana aktığını bilmiyor kaynağın sahipleri. o kadar veri geliyorki evdeki pc yetersiz kalıyor,cloud'a yönlendirdim. böyle bir veri akışı bizim bankalarda yok,devalden önce bankaların bu kadar hazırlıksız yakalanması bundan. yonca,kırmızılı,başak için hiç iyi düşünmüyorum.başak'ın akrabalarıda arkadan gelecek.
    Londrayi mi hackledin power

7.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    selamlar,
    burada ve yan konudaki oranlari bir araya derledim;

mevduatlar.com

arada sorulan hesaplamalar icin de bazi araclar ekledim;
    faiz getirisi, bosta kalan mevduat karsiligi, gunluk oranin aylik karsiligi gibi hesap makineleri de ekledim;

Faiz Hesaplari

faydali bulacaginiz baska seyler varsa onlari da ekleyebilirim.

not: site egitim amacli bir calismanin urunu oldugu icin gordugunuz eksiklikleri/goruslerinizi beklerim.

iyi bayramlar
    Teşekkürler hesaplamalar kısmıda çok güzel olmuş birde bonoların mevduat eşleniği hesabınada koyabilirseniz iyi olur örneğin ;

diyorlar ki,bono 'nun mevduat eşleniği %24 bunun normal bono faizi kaça denk geliyor gibi yada,
    faiz oranı %22 olan 61 günlük bononun mevduat eşleniği kaç gibi karşılaştırma açısından faydası olur sanırım,

son olarak, cümleten İYİ BAYRAMLAR...
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

Ben 5.70-5.80.den alici olurum.ytd

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 911/1252 İlkİlk ... 4118118619019099109119129139219611011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •