Sayfa 92/166 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1327 madde; 729 - 736 arası.

Konu: Foreks Viop ve Mutluluk

1. Akhenaton Küçük yatırımcı ya sesleniyorum.
    kimseyi dinlemeyin herkeste tradingview var neredeyse bak aylık RSİ ye kendi yolunu kendin çiz.
    bırak şu hüstad tayfasını.
    sadece teknik sana yol verir.
    tekniğin olmadığı yerde bulunmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.
    paranı kimseye emanet etme
    Teknik olarak düşüşe inanmayanlar, bilanço dediler seçime kadar düşmez dediler.
    alın bilançoyu da gördük. 50 bin 70 bin 100 bin 200 bin takipçiler nasıl bu yanılgıya düştü aylık hiç mi bakmadılar. Ben nakite geçtim dedikçe aşağı düşünenle alay edilen tt leri gördü bu gözler

xu100 grafiği yorumsuz bırakıyorum. tek yorumum aylık RSİ 5 98 iken graflar atıp roketlerle süsleyenleredir.
    insanların mağdur olmasında bu grafların hiç mi etkisi yoktu. şimdi eserlerinizle övünün.

Çoklu takip hüstadları bağıra bağıra gelen felaketi süsleyerek vitrine koydular.
    inandırıldı bu yatırımcı. teknik sat ve kaç derken roketler kondu.

Bıst aylık RSİ mutlak düzelmeli balon RSİ 5 likte hem de destek ve trend bu şekilde

Ky ye bir önerim olmuştu zamanında RSI 5 olarak izleyin dedim 14 değil MACD 16/3/10 izleyim demiştim kim uyguladı ? bunlar erken uyarı görevi gören değerlerdir demiştim. kendi adıma söyleyelim 5/20/1h da böyle yürüdüm hep.%95 yakaladım ttrendi. paranı başkasına değil RSI YE EMANET ET

herkese bol sans dılıyorum yatırımınızı kendınız ıdare edınız kımınız ıcın gec oldu belkıde tecrube acıdır dıyelım basınızı agrıttıysam ozur dılerım ama ıcımdekılerı kusmam gerektı kıbarca uyarılarda bulunmustum ama durum kendımce bunu gerektırdı

Tradingview içinde bir çok formasyon kalıbı var. buda onlardan biri..elliot sayanlar fikir verebilir. bu tradingin kendi uygulaması. aylıkta bıste bu formasyonu bir koyun bakalım. RSİ 5 yaparak korelesine bakın ne görüyorsunuz?

Anlık aylık bıst

Bunları kullanın piyasanın içinden geçin yemin ediyorum yamyamların eline verirsiniz tüm malı bakakalırlar

2. Akhenaton Küçük yatırımcı ya seslenmeye devam ediyor.

Eğitiminizi kendiniz yapınız internet sadece tiktok vs değildir güçlü ellerde bulunmaz bir nimettir.
    aramanızı ingilizce yapın daha detaylı sonuçlara ulaşırsınız.

Düşüş yada çıkışlarda fiyat kambur halde hareket ediyorsa (ki en tehlikeli fiyatlamadır ve bir yerde çıkışta patlar ! düşüşte de dibin dibi vardır kuralını çalıştırır) "swıng" saymalısınız.

1-3-5-7-9...../3-5-7-9-11.....

İndikatör yorumlamayı fiyat hareketine etkisini aklım erdikçe anlattım verdiğim indikatörleri kalıpları yapıları kullanarak artık çözümleme yapabilirsiniz.
    borsayla işim olmadığından paylaşımı bitiriyorum teknik mi temel mi %100 Piyasadan her daim korkun, tırsın, ürkün, ama gözü açık olun. cahil cesaretiniz olmasın. mal korkuda alınır coşkuda satılır inanmayın. laf-ı güzaftır, mal kitlemektir. bu piyasa cadı avcısı ile doludur
    Senin RSİ'n varsa sen kitlersin malı bu yamyamlara. janjanlı grafa gerek yok tek şey RSİ teknik. herkese bol şans

bahsedilen ındikatörü bu adresten kopyalayarak tradinge yapıştırın ...

https://hastebin.com/share/atenuyaveg.go

3. arkadaşımın viop'a daldık spot piyasayı unuttuk..
    iyimser değilim…
    fonlar neden buradan mal alıyor hiç fikrim yok..
    bize hep ciddi iyi haber lazımdı maalesef bir de deprem yaşadık..
    sistematik riskler çok fazla..
    benim gördüğüm tablo bu inşallah yanılırım

4. yükselir
    destekte yatay
    yükselen kırmızı çizgiye düşeriz
    numaraya beyaz çizgiye düşeriz

Sayfa 92/166 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız