Sayfa 94/540 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Patron alım yapmış. Karar vermediler alsak mı satsak mı?

Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Patron alım yapmış. Karar vermediler alsak mı satsak mı?
    Kaçtan almış
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3. 11.00 dan 20.000 almis

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    11.00 dan 20.000 almis

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vardır bir bildikleri.

5.  Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Elinize sağlık gogota86
    Pardon yanlis arkadasa soylemisiz. Oruc dikkat dagitiyor. Paylasimlari icin ayiboğa ya tesekkurler

6. DEEP İ BULDUM DEMİŞTİMYA ONDAN

Hissemizde temelde destekler 10.00-9.17- 5.80 tl
    aaşağıya salmaları güçlü alış dalgası getireceği için ve zaman dolduğu için 2'nci yükseliş dalgasının geleceğine inanıyorum
    Hissemizde temelde dirençler 14.00-20.80- 9.17 $
    14= halka arz fiyatıdır 20.80 = işyat. ve 20 aracı kurumun 2014 yılı dolat bazında biçtikleri değer 9.17 $ dolar halka arz değeri messela şuan 3.58 *9.17 = 32.82 tl.
    Halkaarz da hesaba katılmayanlar
    1- arge merkezi
    2- Endonezya daki fabrika ve bayilik ( ki buradan 21 asya - pasifik ülkesine satış hedeflenmektedir)
    3- yeni ürün çeşitleri ve alınan sertifikalar
    4- Dünyayı saran bayilik ağı
    5- YURTİÇİ PİYASADA % 60 A ULAŞAN PİYASA HAKİMİYETİ

Tarık ÇULHAOĞLU Ulusoy Elektrik Asya Pasifik Genel Müdürü
    -Endonezya Fabrikamızda şu ana kadar 100 e yakın hücre üretimi gerçekleştirerek sevkiyatını tamamladık, Endonezya nın çeşitli bölgelerinde sorunsuz bir şekilde kullanılıyorlar. Kapasitemiz yıllık 3000-4000 hücre arasında. Tabi ki bu sabit bir kapasite değil, ihtiyaca göre yıllık 10.000 seviyesine çıkabilme esnekliğimiz bulunmaktadır. Endonezya yıllık büyümesi %6 nın altına düşmeyen bir ülke. Dolayısıyla bu büyüme yenilenmeyi ve sistemlerin kurulmasını da yanında getiriyor. Bu nedenle ilk yıl için ( yani bu yıl)%10 luk bir Pazar payını hedefliyoruz. Sağlam,güvenli ve sürdürülebilir bir büyüme oluşturduktan sonra da 3. Yıldan itibaren bu payı %30 seviyelerine taşıyarak bölgede kemikleşmiş bir konumda olmak öncelikli planlarımız içindedir. Bunun yanında Myanmar, Vietnam, Filipinler,Malezya ve Tayvan daki gelişmeleri ve sektör faaliyetlerini yakından inceleyerek, bu ülkelere ihracatımızı artırmak ve oluşturacağımız bayi ağıyla bu ülkelerdeki Pazar payımızı artırmak da hedeflerimiz dahilindedir.

7. DEEP İ BULDUM DEMİŞTİMYA ONDAN

o tamamen cep to cep , A grubuna dahil olmaya az kaldı, tabiki sattırmak istiyorlar. hatta yetmiyor kendi adamlarını etrafa salmışlar sitresi arttırıyorlar. öbür sitede benim tespit ettiğim 2 kişi var, amaçları ne kadar gecikirse o kadar iş uzuyor diye orayı bıraktım, burada biz bizeyiz ve burayı takip edende yok.

Fiili Dolaşımdaki Pay (FDP) değeri bakımından, Borsa tarafından belirlenen değerleme dönemi itibarıyla FDP değerinin ortalaması;1) 30 milyon TL ve üzerinde olan payların, A Grubuna dahil edilmesine,2) 30 milyon TL’nin altında ancak 10 milyon TL ve üzerinde olan payların B Grubuna dahil edilmesine,3) 10 milyon TL’nin altında olan payların C Grubuna dahil edilmesine

bakın sizlere gözden kaçan detaylardan bilgi vereyimde biraz daha farkındalık artsın : ANKARADA 1 FABRİKA ZATEN 2015 YILINA KADAR VARDI ZATEN,doğrudur 2017- 1q faaliyet raporundan alıntı

Şirketimiz elektromekanik sanayi alanında faaliyet göstermekte olup, orta gerilim elektrik dağıtım ve koruma sistemlerinde kullanılmakta olan teçhizatların dizaynını, üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.
    Şirket üretim faaliyetlerini 56.000 m²â€™si kapalı olmak üzere, toplamda 83.000 m² €™lik alanda gerçekleştirmektedir. Şirket’in Ankara Organize Sanayi Bölgesi’nde 30.000 m²â€™si kapalı alan olmak üzere, toplamda 53.000 m²â€™lik fabrika yatırımlarından,( eski fabrikanın haricinde ) 1- beton köşk fabrikası 13 Mayıs 2015 ve 2- trafo fabrikası 30 Kasım 2015 tarihinde tamamlanarak işletmeye alınmıştır.
    Üretim tesislerimizde; hava yalıtımlı modüler hücreler, metal-clad hücreler, havai hat ürünleri olan otomatik yük ayırıcısı ve otomatik tekrar kapamalı kesici, komple gaz yalıtımlı hücreler, monoblok beton köşkler, trafolar, alçak ve orta gerilim kablo aksesuarları üretmektedir.
    normalde yatırımcıların yapılan yeni fabrika dediğimiz gerçekde 2 fabrikadır

4.3.BAĞLI ORTAKLIKLARIMIZA İLİŞKİN BİLGİLER
    Cezayir €™de ve pazarlama sektöründe faaliyet gösteren bağlı ortaklığımız Sarl UE Algeria, 15 Ekim 2009 tarihinde kurulmuştur.2016 da komple yenilenen bir BETON KÖŞK FABRİKASI DIR.
    Şirketimizin diğer bağlı ortaklığı , 4,18 MW’lık elektrik üretim lisansı bulunan Bozat Elektrik Üretim A.Ş. 2008 yılında kurulmuştur. Söz konusu tesisin geçici kabulü 17 Ekim 2014’te yapılmış olup bu tarihten itibaren elektrik üretimine ve satışına devam edilmektedir.
    2015 yılında Endonezya’da pazarlama ve üretim faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulan PT Ulusoy Electric Indonesia ve PT Ulusoy Electric Industry bağlı ortaklıkları 31 Aralık 2016 itibarıyla konsolidasyona dahil edilmiştir. aralık ayından itibaren üretime tamamen başladı 3-4.000 trafo ,isterlerse 10.000 yıllık trafo üretebilecek seviye.

birde şuna bakın ; Buda yatırımcı sunumundan
    -12mn adet hisse Ulusoy Ailesi tarafından halka arzda satıldı 30% halka arz sonrası halka açıklık oranı oldu
    -8,2mn adet hisse halka arz sonrasında Ulusoy Ailesi tarafından geri alındı Geri alım sonrasında halka açıklık oranı 9,05% oldu.

yukarıdan ne anladık gerçekde ankaradaki 2 ' nci fabrika tek değil 2 fabrikaymış ?, oldumu sana yurtiçi 3 fabrika endonezya ve cezayir de 2 = 5 kafa buluyormuş gibi değil mi ? biz yine de 3 .5 fabrika demeye devam edelim.
    Son düzenleme : adnanadnan; 15-06-2017 saat: 12:13.

Sayfa 94/540 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •