Sayfa 958/999 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 23.50 balondur tabiiki...yok öyle bi oran Halkbankta...400K nedir ki ?

2.  Alıntı Originally Posted by candaslar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum. 1.53 faiz oranı ile kredi çekip aylık ödemeli o parayı para piyasası fonuna koymak mantiklimı? Amac ileride oluşabilecek nakit ihtiyacına karşılık tedbir. Bu faizleri bulamama imkanı gibi
    Geçen hafta bankaya uğradım MT'nin söylediği 1.28 konut, 1,53 ihtiyaç kredisi oranlarıyla çok fazla kredi kullandırmışlar. Kullandırılan krediler direk mevduata ve dolara yatıyormuş.Yine bir arkadaşım 1.52'den 90 bin tl kredi çektiğini söylemişti yarı yarıya dolar ve mevduat yapmış.

3. teşekkür ederim. aslında birikimim var. bir arsa almayı umuyordum fakat eksik kalan kısmı için kredi çekecektim bir anda aylık %2 ye çıkınca vaz geçtim.1,53 aylık ödemeli sigorta ve masraf dahil yıllık 18,36 ya tekabül ediyor.

4. Kiraz hesap kampanyam bugün itibarıyla bitti 24 oranla üç ay önce bağlamıştım.Güncel kampanyaları 60 gün 21 oranla tekrar kiraz devam.Açıkça herhangi bir banka şuan arasa 23-24 oran veriyorum gel dese 32 güne dahi bağlamak istemiyorum seçim sonrasını bekliycem günlük gidiyorum.

5. Erdoğan: Bizim sıkıntımız enflasyon, düşüş hafif de olsa başladı

Erdoğan: Burada asıl sıkıntı faiz konusudur, faizi aşağı düşürdükçe enflasyon aşağı düşecektir

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Erdoğan: Bizim sıkıntımız enflasyon, düşüş hafif de olsa başladı

Erdoğan: Burada asıl sıkıntı faiz konusudur, faizi aşağı düşürdükçe enflasyon aşağı düşecektir
    Aynı mantık devam

7. Erdoğan: Tüm bunlar batı'nın, başta Amerika'nın Türkiye'yi sıkıştırma operasyonlarıdır, Türk lirası biriktirin, çok isabetli olur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 958/999 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •