Sayfa 96/996 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. Mahfi eğilmez: 3-4 yıl önceye kadar insanlar açıklanan enflasyon oranına inanmazdı. Sonra işsizlik oranına ve büyüme oranına da inanmamaya başladılar. Açıklamayı yazar yazmaz tepkiler başlıyor. Salgın oranları sonrasında resmi verilere inançsızlık hızla artmış görünüyor.

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Bi ton yazı ise dönüşü görmeden satış yapmayın style�dı idi..
    Sv Dostum,
    Benim yazı altın ile ilgili idi ve hala aynı düşüncedeyim. Benim şu aralar tüm yatırımın %80 döviz, %20 altın şeklinde. Borsa yatırımım yok. Genel olarak ve kimse ile polemiğe girmeden yazacak olursam,
    1) BIST: Takoz kırılmasında short açılmalı, takoz üzerine çıkarsa kar zarar demeden poz kapatılmalı idi. Yani 1330 altı long poz kapa, 1334.5 üzeri short kapa olmalıydı. Aşağıda Üstad İzmirli_hocanın grafiğinde olduğu gibi.
    2) Döviz: 8.20 altı, long poz kapa, 8.15 üzeri long olmalıydı ve olmalı, yine Üstadın grafiğinde olduğu gibi.
    3) Altın: 1900 altı long poz kapa olmalıydı. Yeni alım için ise dip dönüşü bekle.

Dediğim gibi, borsa yatırırım yok, küresel düzeltme oluncaya kadar da olmayacak. Dövizi 7.70 altındaki her seviyeden alırım, biriktiririm. Altında ekleme yapmak, gümüşte poz açmak için ise dip teyidi bekliyorum.
    Bol kazançlar diliyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Corona illeti geldi bizim ailenin ocağına incir ağacı dikti

Annem coronaya yakalandı vefat etti

Devlet hastanelerin de yer yok

Özel hastanede eşimizin dostumuzun sayesinde yer bulduk

5 günlük yatış parası test parası oksijen a dan z ye herşey parayla
    Allah rahmet eylesin.
    Başınız sağ olsun.

4. bloomberge çıkan herkes dumur olmuş verilere....

la oğlum 30,000 vakayı makyajlı kasayla 3,000 sunan sana büyümeyimi sunamıcak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    uzun zamandır(3 ay dan fazla) taşıdığım tüm hisseleri sattım.3-5 hafta hisseye bulaşmayı düşünmüyorum.

vob saatlik sistem sat derse short yapmak için bekliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bloomberge çıkan herkes dumur olmuş verilere....

la oğlum 30,000 vakayı makyajlı kasayla 3,000 sunan sana büyümeyimi sunamıcak.

7.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    1470-1480 aralığından short pozisyonda olmama rağmen, endeksin düşmesine şüphe ile yaklaşıyorum.

İçimde bir yanar dönerlik yapacaklar gibi bir his var.

yanlış anlamayın lütfen

beş dakikalık peryot geç mi kalır ?

8. Evet eksi gapli açıp yukarı sürmeyi seviyor. Artı açınca da genelde düşüyor. Bence pala Yataya bağladı sistem avlıyor. Sistem de kendim de flat izliyorum biraz hisse de vermiştim onlari geri almak isterim uygun yerden bir gözüm de tahvilde.

Hala kanal kanal demeleri çok rahatsız edici saçma sapan bir proje ne gücümüz var ne paramız var ne ihtiyaç var. Neden ısrar ediliyor anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten...
     Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    1470-1480 aralığından short pozisyonda olmama rağmen, endeksin düşmesine şüphe ile yaklaşıyorum. İçimde bir yanardönerlik yapacaklar gibi bir his var.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 96/996 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •