Sayfa 964/1032 İlkİlk ... 4648649149549629639649659669741014 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Bedelli diye birşey söz konusu değil...
    Daha önce anlattık bunları...
    900 milyon civarı sermaye oranının düşmesi durumunda sermayeye eklenebilecek cocoları devlet baba(halka kapalı ortak) hazır etmişti kendinden siz ortaklara beleş olarak...
    TH' de iyi biliyor o konuyu açıklamıştı oda...
    Bugünkü toplantıdan varlık fonundaki şirketlerin temettüleri ile ilgili bilgi çıkar...
    Temettü verip vermeyeceği, ne kadar vereceği(şu oranı geçmesin yada altında kalmasın gibi), verenlerin nereye kullanılacağı gibi...
    Varlık fonuna girecek yeni şirket varsa onlar vs...
    "bedelli gelecek olsa az çok haber alırlardı", diye yazmışım, "bedelli gelebilir diye yazmamışım".

2.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Vakifla bunda bir haller var gibi, 17:30 da tvf toplantisi varmis acaba bunlarla ilgili bir konumu var?
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    bedelli gelecek olsa az çok haber alırlar dı. diğer gelişmeler negatif etki etmez.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    "bedelli gelecek olsa az çok haber alırlardı", diye yazmışım, "bedelli gelebilir diye yazmamışım".
    Osisa da negatif etki edecek yada bedelli gelecek diye yazmamıştı...
    Neyse ben aç karnımı doyurmaya gidiyorum geldiğimde 7 üstünde olsun hisse...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

3. 27 milyon hacim var, 3,6 milyon bir adresten başka bir adrese geçmiş. geriye kalan saman alevi, geriye kalan 23 milyon. yaklaşık işlemlerin %13'ü net, %87 fiktif. Bu çok yerde var, elbette sadece burada değil. Büyük kurumlar sanırım komisyon ödemiyor. Peki aynı kişi -birden fazla olması olası değil- belirli zaman aralıklarında rakama bakmadan ya alıyor ya satıyor. bunun gerçekten nedenini açıklayacak bilen biri var mı.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Onlari da unuttuk MSB. Ondan once de Issizlik Fonunu sagmisti baba!
    Şu şunu dedi bu bunu dedi diye bir paylaşımın vardı ya senin onu yapacağına hissede şu oldu bu oldu diye bir kronolojik sıralama yapsan daha faydalı olacakmış...
    Bazı şeyleri unutmak en iyisi...
    Mesela ben bir zamanlar garantinin fiyatının 2 katı olduğumuzu hep unutmaya çalışıyorum ki...
    Garantinin bize attığı 5 TL üzeri farktan 4 TL' ye indirdik diye sevinebileyim ama olmuyor unutamıyorum...
    Hadi kaçtım karnı aç olan gelsin...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

5. Endekste genelde aşağı yönlü panik dalgaları dönüş habercisidir.

Ayni konu yukari hareketlerde de ters çalışır.

Endekste buralarda dalgalanmayi gördük, sanki Endekste düzeltme bitti gibi..

6. Çevremdeki cok yakınlarımda dahil altina hücum ediyor, insanlari anlamakta mümkün değil, çeyrek olmuş 530 tl Buralardan alipta ne kazanacaklar, garip...

7. Oturup hlgyo num showunu izleyelim bari.

Dususten zerre etkilenmedi.

0.50 lerden 1.80 lere getirdiler hisseyi.

8. iletişim gücü dünya genelinde çok güçlü, aslında dünya en büyük dedikodu kazanı oldu. komşuda 1 kişi virüs kapmış, filmlerde olur ya tamı tamına 1 kişi. ama bunu son dakika olarak manşet olarak veriyor. o kırmızı ekranda gören 1 kez daha eriyor. reha muhtara kızıyorduk, bunlar onlardan daha kötü.

Sayfa 964/1032 İlkİlk ... 4648649149549629639649659669741014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •