Sayfa 965/1023 İlkİlk ... 4658659159559639649659669679751015 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

dxy.jpg

DXY de uzun zamandır 20 günlük hem 200 MA hem de 50 MA yı hiç kesmemiş .........Şimdi güzel bir trend varmış gibi görünüyor asıl 50 MA 200 MA yı keserse tam şenlik olacak.......

Bize özel de Faiz enflasyon nedenidir söyleminden vazgeçilip yönü ortadoğu dan Batı ya çevirilerse iflas lafları unutulur.......

Aksi halde dolar 3 ileri 1 geri sürekli yol alacak gibi duruyor.......

Hayırlısı diyelim.........

2.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Sizce bu seviyelerde tl mevduattan kaçıp %4 dolar mevduata girmek riskli midir ?
    işkembeden sallamadıkça, bu seviyeden tl'den dolara geç ya da tl'de kal deli misin diyebilecek bi allahın kulu yok bence şu anda.

külliyedeki zatı geçtim yanındaki jöleli jölesiz hiç kimsenin işin nereye varacağı hk net bir fikri yok bence.

3. Bir aksam ohal kalkip 4 puan sok faiz artisi yerson kozlarini oynayacaklar bahar havasi estirebilirler.se burda doviz longlayan agizindan dolari dusurmeyen cogu kisiyi batirirlar dikkati elden birakmamak lazim..

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Görende forumdakileri tığ teberşah zannedecek.
    Ben varim, bir garip BAG-GUR emeklisi olduguma, herkes kefil olur!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by mkeles Yazıyı Oku
    flaş flaş ne hikmetse yine flaş. Alınan son ekonomi haberlerine göre merkez bankası başkanı ve üyeleri sahurda külliyede olacakmış. Yeni bir faiz arttırımı mı? Yoksa merkez bankası adamlarını sahaya mı sürecek. Büyükler şimdi ne yapacak dolar tekrar 4.00 leri görecek mi? Zaytung haberi gibi tamamen atmasyon....
    o kadar düşünce nerede muhtemelen sahur yapmaya gitiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben varim, bir garip BAG-GUR emeklisi olduguma, herkes kefil olur!
    Epey şaşırdım, zira son tahlilde yine yazılarınızdan 50'li yaşlardasınız gibi yorumlamıştım.
    Malum bağkur adamı 9000 iş gününde emekli ediyor. SGK emeklisi ucundan kurtarır da bağkur zor.
    Artık Reha Kaya ile ilgili analiz yapmayayım.
    Tüm teorilerim çöküyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 965/1023 İlkİlk ... 4658659159559639649659669679751015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •