Sayfa 97/996 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. Artan virüs rakamları artan ölümler
    ve kapanmalar, yasaklar
    Borsalara yine büyük bir satış dalgası getirdi..
    Ciro artışı yapabileceği düşünülen sektörler , Sağlık-Gıda hariç yine çöküş var, maalesef..,

—/://
    https://m.sabah.com.tr/dunya/2020/11...aciklamasi/amp

Son dakika haberi: Mutasyona uğrayan koronavirüsün yeni belirtileri açıklandı!

ABD'de bazı kişilerin dişini kaybettiği ortaya kondu, ABD'li uzmanlar diş kaybının da uzun süreli Covid-19 belirtisi olduğunu ifade ettiler. Son dakika haberine göre 12 yaşındaki bir çocuğun Covid olduktan sonra dişini kaybettiği anlatıldı.
    Yeni tip corona virüs (Covid-19) nedeniyle ortaya çıkan semptomların sekiz hafta ya da daha uzun sürmesiyle, "uzun süreli Covid" ortaya çıkıyor. Uzun süreli Covid-19'un etkileri kişiler arasında farklılık gösteriyor. Ancak, en yaygın görülen semptomlar arasında yorgun, "saç kaybı", "kalp ritmi bozukluğu", "bilişsel problemler", "baş ağrısı" ," kas ağrısı", "nefes almada güçlük", "odaklanma problemi", "üşüme ve titreme", "uykusuzluk", "halüsinasyon görme", "ishal" ve "yüksek ateş" gibi semptomlar yer alıyor.

Üle$tikçe düşüyo zaten gavurun Bistiği..
    1464,Xx ortili uygun kawurmalar daha ile shortingen devam..

Evet bir şeyler büyüyor bize karşı, ancak bunun ekonomik olmadığı belli
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    fdow 150-160 puan tepti burası kafayı kaldıramıyor...bahane ne acaba düşüş için? kısıtlamalar artacak diye mi satıyorlar? düşüşün bahanesi bu mu acaba?

hafta sonu komple kapanma olabilir diyordu sabah hurriyet internette...eskisi gibi yani...zaten şu an ki yasaklar saçmalık ya...saat 20:00 sonrası yasak ama gün içi istediğin gibi gez dolaş...millet sahil, avm fellik fellik dolaşıyor...

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sv Dostum,
    Benim yazı altın ile ilgili idi ve hala aynı düşüncedeyim. Benim şu aralar tüm yatırımın %80 döviz, %20 altın şeklinde. Borsa yatırımım yok. Genel olarak ve kimse ile polemiğe girmeden yazacak olursam,
    1) BIST: Takoz kırılmasında short açılmalı, takoz üzerine çıkarsa kar zarar demeden poz kapatılmalı idi. Yani 1330 altı long poz kapa, 1334.5 üzeri short kapa olmalıydı. Aşağıda Üstad İzmirli_hocanın grafiğinde olduğu gibi.
    2) Döviz: 8.20 altı, long poz kapa, 8.15 üzeri long olmalıydı ve olmalı, yine Üstadın grafiğinde olduğu gibi.
    3) Altın: 1900 altı long poz kapa olmalıydı. Yeni alım için ise dip dönüşü bekle.

Dediğim gibi, borsa yatırırım yok, küresel düzeltme oluncaya kadar da olmayacak. Dövizi 7.70 altındaki her seviyeden alırım, biriktiririm. Altında ekleme yapmak, gümüşte poz açmak için ise dip teyidi bekliyorum.
    Bol kazançlar diliyorum.
    Tesadüf ne benzerlikler dimi, hele altına dair yazılan bi ton yazıda..

SPOT alıcı satıcı

Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Evet bir şeyler büyüyor bize karşı, ancak bunun ekonomik olmadığı belli
    şahit bile farkında aslında mesela küçülündüğünün.. Hem nası.

8. tcell prim yapmamasına rağmen ciddi satış yemiş son ralliden de yararlanamamış...

bir pislik dönüyor orda ama anlamadım.

Sayfa 97/996 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •