Sayfa 98/548 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 777 - 784 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Haydi gözüm ver mehteri 70 ustu kapanış bal kaymak olur
    274 kapadı hisse çıkışına yeni mi başlıyor yoksa yine bildiğimiz dgzte hareketini mi yapar YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Nusubakom61 Yazıyı Oku
    Elumuze verdiler ...

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eline verseler yazamazdın.Başka yerinedir.

3.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    274 kapadı hisse çıkışına yeni mi başlıyor yoksa yine bildiğimiz dgzte hareketini mi yapar YTD
    250 li fiyatlar hisse için çok ucuzdu bist100 dediği gibi bu fiyatta tutamayacağı asikardi.yarın bakalım ne yapacak ak kuzu kara kuzu anlaşılır.

Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Eline verseler yazamazdın.Başka yerinedir.
    Sen tecrübelisin bakıyorum Her pozisyonu denemişsin anlaşılan. Bizde zamanla alışıcaz demekki

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Bunu spekülatör bilebilir ancak biz tahmin yapabiliriz.Spekülatör bence yarında yüklenecek ve tekrar 3'e kadar götürüp aşağıdan kapatacak.Yani meksika dansı yapacak.Yada silme süpürme harekatı diyebiliriz.

6.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bunu spekülatör bilebilir ancak biz tahmin yapabiliriz.Spekülatör bence yarında yüklenecek ve tekrar 3'e kadar götürüp aşağıdan kapatacak.Yani meksika dansı yapacak.Yada silme süpürme harekatı diyebiliriz.
    Bence bugunki gibi olmaz 3. Devre kesiciyi yemez gibime geliyor(tahmin).bugün heybe dolu halde tavan yapmasını bekledim zorlanıp geri basınca bende bastım gün sonuna doğru bir miktar yerine koydum.ben bu hissede büyük resme bakiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Bence bugunki gibi olmaz 3. Devre kesiciyi yemez gibime geliyor(tahmin).bugün heybe dolu halde tavan yapmasını bekledim zorlanıp geri basınca bende bastım gün sonuna doğru bir miktar yerine koydum.ben bu hissede büyük resme bakiyorum.
    Heybenin neresi dolmuşki baksana tahtanın en iyi 3 alıcısı 130 bin lot alabilmiş.Hedefleri 3 ün altında maksimum keriz keklemek.(Sözüm meclisden dışarı)2-3 ay sonra tahminimce en az % 30 temettü dağıtabilir.

8. Yatirim finsnsman geldi costurdu. Tavan yapti 5dk donra hepsini satti gitti. Bizim kagid gecenyilda ayni yerden donmustu. 2 bant arasinda gidip geliyoruz.
    Hisseyi kitleyecekleri yere vurup kaciyorlar. Takasta gorunen dogan emminin 38mil lottan mi korkuyorlar anlamadim. Yada biri dgate yerine yanlislikla bizim senete girip hatayi farkedince basip gidiyormu.
    Gecen senede durduk yere tavan kitleyip ayni hizla yerine gelmisti

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 98/548 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •