Sayfa 988/997 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Viop XXXIII

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yılların ayusuyum ben böyle sağlam daş gibi bir borsa görmedim. top atsan yıkılmıyor
    Thyao olması gereken fiyat 9 , Garan 6 , Pegasus 30 , Ereğli 11 , Kardemir 4 ...gibi gibi daha bir sürü örnek var , hala çok pahalıyız malesef , dünyanın en sağlam borsasına sahip olduğumuz için sabredicez artık, paramızın çoğunu faizde tutmaya devam edicez...

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Bu yazı yeterlimi Mert45 yoksa tatmin etmezmi?
    İletinin tarihini da atarsanız bizahmet ..

Mesela ben her alıntı yaptığımda o sayfanın linkini atıyorum.
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Thyao olması gereken fiyat 9 , Garan 6 , Pegasus 30 , Ereğli 11 , Kardemir 4 ...gibi gibi daha bir sürü örnek var , hala çok pahalıyız malesef , dünyanın en sağlam borsasına sahip olduğumuz için sabredicez artık paramızın çoğunu faizde tutmaya devam edicez...
    Yılların ayusuyum ben böyle sağlam daş gibi bir borsa görmedim. top atsan yıkılmıyor
    Olmadı ama ..önceki yazılarınızla çelişki dolu ..

Heeyyy eyyyy ...
    Hayat hoş gerisi boş

4. daha çok beklersin paragöz abi, s2en vermiyorlar
    belki yoncayı 7 ye Kardemiri 6 ya eregliyi 13 e alırsan ne @l@, tl bazında düşmüyor hisseler dollar bazında eriyor ve bunu göz yanılgısı olarak kullanıyorlar.. diyorlar ki dollar bazlı şöyle böyle, sanki paramız dollar.
    ona bakarsak dollar bazlı patates şu oldu ekmek şu oldu gazyağu şu oldu, maaşımız şu oldu diyen yok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Bozkurt abey son 5 ay yemin ederim 2 tane Halkbank alıp satma işlemim var o kadar , başka 1 tane işlemim yok dayadım sırtımı faize vücudumu ve beynimi dinlendiriyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    daha çok beklersin paragöz abi, s2en vermiyorlar
    belki yoncayı 7 ye Kardemiri 6 ya eregliyi 13 e alırsan ne @l@, tl bazında düşmüyor hisseler dollar bazında eriyor ve bunu göz yanılgısı olarak kullanıyorlar.. diyorlar ki dollar bazlı şöyle böyle, sanki paramız dollar.
    ona bakarsak dollar bazlı patates şu oldu ekmek şu oldu gazyağu şu oldu, maaşımız şu oldu diyen yok
    Reis,
    "Maaşı dolarlamı alıyorsun"...
    S2en vermiyorlar diyorsun...
    Evet S2en vermiyorlar ama S2emrsen 1.58525 beri veriyollar...
    Bu durumda s...misin,
    Zabaa mı bırakırsın??...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Bozkurt abey son 5 ay yemin ederim 2 tane Halkbank alıp satma işlemim var o kadar , başka 1 tane işlemim yok dayadım sırtımı faize vücudumu ve beynimi dinlendiriyorum...
    Ula terbiyesizler .. vob topiği ..HALKB topiği mi?

Hiç mi utanmıyorsunuz ..bu kadar yazıya ..hiç mi utanma yok sizde ?
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ula terbiyesizler .. vob topiği ..HALKB topiği mi?

Hiç mi utanmıyorsunuz ..bu kadar yazıya ..hiç mi utanma yok sizde ?
    Nazar değdirecen paragöz abi, 100 kaplan gücünde bisttimiz var maşallah 200bin olur seneye
     Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    13 yıllık borsacıyım böyle tarihi ralli 3 defa gördüm bu dördüncü oluyo , hakikaten inanılmaz bir borsamız var neyin fiyatlandığını hala bilmiyoruz...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...09#post5366509
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 988/997 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •