Onemli Gunler Banner
Sayfa 995/1000 İlkİlk ... 495895945985993994995996997 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,953 - 7,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    abd dolari karsiligi var olarak mi basiyor ? yahu dunya'da hicbir para karsiligi olmadan basiliyor.

karsilik hikayesi cok eski de kaldi anlayin artik
    Biz abd ile bir miyiz?
    OMAHALI

“Bana bir ülkede para basma yetkisini verin, yasaları artık beni ilgilendirmezâ€Anselm Rotschild.

Hükümetler neden kendi para basma yetkilerini merkez bankalarına verirler ki,bu ne kadar saçma bir şey.Ve tüm finansal sistemin gizli anahtarı bence bu.İlk günah bu ,ikincisi de altın standardının terkedilmesi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    “Bana bir ülkede para basma yetkisini verin, yasaları artık beni ilgilendirmezâ€Anselm Rotschild.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Bu borç saatinde sağ alttda altın ve gümüşün asıl olması gereken değerler var .Bir bakmanızı tavsiye ederim.Kağıt para sistemi olmasa altın gümüş ne olabilirdi,bir fikir edinirsiniz.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta kurda bir yükseliş dalgası yaşanırsa olağanüstü bir toplantı ile faiz artırımı gündeme gelebilir.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. Commerzbankin 10.00 TL tahmini beni acikcasi ters indikator olarak umutlandirdi.Forumdaslarin dolar/TL ve Bist endeksi dolar bazinda beklentileri nedir acaba?

Sayfa 995/1000 İlkİlk ... 495895945985993994995996997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •