Sayfa 999/1003 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 7,985 - 7,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ekonomi yönetimi süper bono planlamıyor
    Ekonomi yönetiminin gündemin süper bono olmadığı öğrenildi. Bloomberg HT'nin görüştüğü yetkililer böyle bir çalışmalarının olmadığını belirtirken yatırım iştahını ve TL'de destekleyici ürünlerin değerlendirilebileceğini kaydetti.

https://www.bloomberght.com/ekonomi-...amiyor-2335906
    Adamlar diyor evi arabayı sat gel Borsaya masaya otur a.q ya köşe olursun yada tüm sermayeyi kediye yüklersin

Ben masa da yerimi çoktan almışım...Millet KKM den faizini alıp köşe olurken benim tahtaları tabana çakıyorlardı

Ama 1 lot bile satmadığım gibi o hengamede bazı kağıtları yenisi ile değiştim...Fena da olmadı KKM cilerden fazla getirdi

Buyrun gelin sizde masa da yerinizi alın.Endex 13.5 vuracak a.q

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Pakbank ya düzeltmeye adam arıyor, ya da dalga geçiyor.

300 bin gaymeye Tavşanlı'da bile 1 göz oda alabilirsin ve neredeyse 4 misli olarak ödeyeceğiz, ulan tefeci daha insaflıdır.
    Ülkenin geldiği hale bak. Geçen yıl Eylül 20 sinde 400 bin ev kredisi almıştım. Ödemem 5712 tl.
    Bir yıl olmadan 300 bine yaklasik 9000 tl.

3. futbol takımlarına hükümetten birileri sene içinde euro 15 tl.ye düşecek diye tiyo vermiş anlaşılan
    transferlere bakınca başka açıklaması yok gibi geliyor, sadece bir takım 200 milyon euroluk ekip kuruyor..

4. nas faktörü, faizler işte böyle düşürülür !!!
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Ülkenin geldiği hale bak. Geçen yıl Eylül 20 sinde 400 bin ev kredisi almıştım. Ödemem 5712 tl.
    Bir yıl olmadan 300 bine yaklasik 9000 tl.

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    futbol takımlarına hükümetten birileri sene içinde euro 15 tl.ye düşecek diye tiyo vermiş anlaşılan
    transferlere bakınca başka açıklaması yok gibi geliyor, sadece bir takım 200 milyon euroluk ekip kuruyor..

Deveye diken, insanı diken sevilirmiş. Spor Klüpleri başkanları da Euro borçları 1 milyar avroyu geçse de ne yapacaklar? Toplum akılsız. Maçlara gidip bağırmaları çağırmaları lazım. O zaman daha da çok Avro borçlanalım diyecekler.

O zaman Ya spor klüplerinin borcunu Kamu Bankalarına yıkalım, Ya da Spor Klüplerimizi Çinlilere Araplara Ruslara İngilizlere Almanlara satalım. Hangisi olur? Zaman gösterecek. Önce birincisi sonra ikincisi.

DÖRT KULÜBÜN TÜM VARLIKLARI, TOPLAM BORCUN 3 TE 1 İNE YETMİYOR.
    Euro kuru 19 TL. 4 büyük klübün borcu 22 Milyar TL, yani yaklaşık 1.1 Milyar Avro borcu var 4 büyük Spor klüplerimizin.
    11.04.2023

https://www.haberturk.com/kulupler-z...i-3581864-spor
    Son düzenleme : kastirsef; 14-08-2023 saat: 01:30.

6.  Alıntı Originally Posted by Fogel Yazıyı Oku
    nas faktörü, faizler işte böyle düşürülür !!!
    benim anlamadigim hickimse konut kredisi alamiyorsa demekki piyasa full nakitle donuyor

Ee o zaman fiyatlar nasil artiyor? Herkestemi nakit var? Boyle bir sey olamazki

7. 41% yıllık maliyet bana uygun geldi. Bunun bir tık üstne giderse albenisi kalmaz ama şu an fena değil hala oranlar. Eğer ödemeye gücünüz yetiyorsa tabi.

2-3 sene sonra aylık 9000tl taksitin hiçbir ağırlığı kalmayacak.

Mal sahiplerinin kiracılara 100% zam yaptığı yerde 41% ucuzdur.

ytd

8. Saat 08.04

Dellendi

İbinatör : 27,19

Sayfa 999/1003 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz