Sayfa 463/993 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

17 Mart 2022'den itibaren geçerli olmak üzere benzin fiyatlarında 62 kuruş, motorinde 1 TL indirim bekleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

tanker çıktı çıkacak sonra sırada pompa makinası var mazot 17 dedi mi tanker çıkar 14 dede pompa makinası
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tanker çıktı çıkacak sonra sırada pompa makinası var mazot 17 dedi mi tanker çıkar 14 dede pompa makinası
    Nerde konuşuyor bu adam yaw
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Tüm markalarda bu oldu sanırım

Şütte pastırma 300 civarı idi şuanda 540 lira kilosu
    Şütte , Çerkezo domuz satar , Nişantaşı ahalisi dışında pek fazla kimse tanımaz , polonez de öyle idi nametle beraber ,sonradan tövbekâr oldular /olmuşlar .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Şütte , Çerkezo domuz satar , Nişantaşı ahalisi dışında pek fazla kimse tanımaz , polonez de öyle idi nametle beraber ,sonradan tövbekâr oldular /olmuşlar .
    Namet el değiştirince tövbekar olmuştu, Polonez de basında çıkan haberlerden sonra oldular diye hatırlıyorum ama ne derece doğru bilemiyorum...Kayserililerde tek tırnaklılardan bolca millete pastırma sucuk yapıp yedirdiler

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Namet el değiştirince tövbekar olmuştu, Polonez de basında çıkan haberlerden sonra oldular diye hatırlıyorum ama ne derece doğru bilemiyorum...Kayserililerde tek tırnaklılardan bolca millete pastırma sucuk yapıp yedirdiler
    Evet haklisin , seçkin var afyonlu nasıldır bilir misin ? herkes Reha Kaya gibi sıcaktan dambilla kas yapamaz
    Yanlış yazdım sildim kanatlı eti yani tavuk deyecekken

7. Sıcaktan değil sucuktan dambil

8.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Çok memnun kaldım. Bu kadar dünyadaki krize rağmen ülke başkanlık olmasa idi şimdi çok kötü olurdu dedi. Bende inandım.
    Ee o zaman yastık altındaki varsa dolar
    ve altınları bozdurdunuz?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 463/993 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •