Sayfa 462/993 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Konuşuyor izleyimde moralim düzelsin.
    Düzeldi mi?

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

2. [QUOTE=ayvagobeknuri;5828313]İmamoğlu yine tatile gitmiştir...

[/surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
    ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es! Dağlara çıkmayan uzakları göremez. Uzakları görmeyen nereye gideceğini bilemez.
    Ayvagöbek Abi biran önce gel…..

3.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Düzeldi mi?

Çok memnun kaldım. Bu kadar dünyadaki krize rağmen ülke başkanlık olmasa idi şimdi çok kötü olurdu dedi. Bende inandım.

4.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Çok memnun kaldım. Bu kadar dünyadaki krize rağmen ülke başkanlık olmasa idi şimdi çok kötü olurdu dedi. Bende inandım.
    suriyelileri bi yere bırakmam diyo

anca beraber ....

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Ete zam gelmiş sebebi artan petrol fiyatları

kasab iki güne 5 10tl daha koyucam diyor spiker soruyor tekrar neden!ramazan geliyor efendim insanlar yicek diyor.

Çok acaib çok..
    geçen hafta kasapla baya konustum konu uzerine abi piyasa da mal da yok diyor yani herkes maldan çıktı tahta da spekler bile kalmadı artık neyi kemiricez bu yem maliyetleri sut fiyatları derken millet sektörü boşaltırken fiyatlar artmadı şimdi arz azaldı yapacak bişey yok bakarsanız her şey %100 armışken et %50 civarı artıda yani ucuz kalmış o da dengelenecek bi yerde

bim de pastırma şahin 100g 30 tl 5-6 ay once 18 tl falandı yanılmıyorsam

6. Ete zam gelmiş ise yiyin birbirinizi ete para vermeyin

7.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ciddi,ciddi göndermeyeceğim diyor bir sürü süslü laf eşliğinde! Ağzıyla söylüyor;dün Afganlar geldi,gelmeye devam edecek diyor,meali siz oy vermezseniz ,türkçe konuşup yazmayı bilmeyen yeni milyonlarca Türk vatandaşı ve bu yeni seçim sistemiyle ben yine başkanım diyor,şahsım adına kafayı yeme sınırındayım,kendi ülkesinde 2.ci sınıf sayılan ve buna rağmen coşkuyla aynı yönetime oy veren milyonların olduğu kaç ülke vardır?
    Demokrasi bir araçtır

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku

bim de pastırma şahin 100g 30 tl 5-6 ay once 18 tl falandı yanılmıyorsam
    Tüm markalarda bu oldu sanırım

Şütte pastırma 300 civarı idi şuanda 540 lira kilosu

Sayfa 462/993 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz