Sayfa 12/962 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7691 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Birşey söyleyeyim dedin söylemedin..
    yahu bildigimiz bişey yok.olsa burda ne işimiz var.kötü birşeyler dogdu içime pek söylemek istemedim o kadar.bunlar ters köşe yapmasınlar bizi yine diye.orge de ters köşeye yatırdılar beni.1.7 den aldım.3.7 den verdim 10 mu 11 mi artık bakamıyorum bile.brut takas falan derken aldılar 20.000 lotumu yamyamlar.burdada oyle seyler hissettim bi anda.

Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    yahu bildigimiz bişey yok.olsa burda ne işimiz var.kötü birşeyler dogdu içime pek söylemek istemedim o kadar.bunlar ters köşe yapmasınlar bizi yine diye.orge de ters köşeye yatırdılar beni.1.7 den aldım.3.7 den verdim 10 mu 11 mi artık bakamıyorum bile.brut takas falan derken aldılar 20.000 lotumu yamyamlar.burdada oyle seyler hissettim bi anda.
    Bu hepimizin başına geldi kötü bir durum yokki.Kozada yatasta sattik yürüdü gitti ha bide alamadiklarimiz vardı sasaydi banvitti..

3. Sasa da benzer yasadim. Ben hisse basi 1 tl ye gitti , stress çok fena...

Tamamen kendim tarafindan uretilmis fikir yada beyanlardir. Deli sacmasidir. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

4. Bu dönem birşey dikkatimi çekti bilanço öncesi iyi bilanço gelen firmalar önceden yükseldi genellikle umarım anelede bu kervana uyanlardan olur.

MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Zizil Yazıyı Oku
    Vay be.... akrostişler falan.... ahaha çok iyi yaa😂😂 mucize istiyom çift haneli rakamlara gelse kısa sürede....
    İnşallah kardeş be yazdık artık ridvana bir akrostiş umarım okumuştur mezara diğer dünyaya falan bir vurgu yapmaya çalıştım.

6.  Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    Orgenın bilançosu çok güzel geldi...yarın 12 der artık...

Darısı başımıza inşallah...

7. Geçiniz vakif ve garanti aldi ben bilanco öncesi garantinin alıp para kaybettiğini görmedim burada

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

8. Bilanço tahmini alalım sıcak sıcak

Sayfa 12/962 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •