Sayfa 303/853 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by dörtyollu Yazıyı Oku
    hisselerinize-sahip-çıkın.iibb-imardan-bir-tanıdık-buldum-sonunda.verdiği-bilgiye-göre-başkanın-imzalaması-an-meselesi-topbaş-çok-dosya-biriktirmiş.yeni-başkan-dün-30-dosyayı-imzalamış-askıya-çıkmış.
    haber-çok-yakın.
    madem imar çıktı ..
    niye yükselmiyor demezler mi adama ....
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

2. satanın malını alan varmı var neden aldığına özet yapmak gerekmez beklenti varmı var herkesin iradesine saygımız sonsuz ALLAH rast getirsin herkesin işini biz burdayız ve burada marş ve coşku bir başlarsa bir daha şenlik bitmez kimseye yat tav yapmam düşüncem ve gürüşlerim beni bağlar borsada kazanan bir kişi var adı sabır soy adı kanaat sansınız açık olsun ytd

yutan-boğa-geldi.....
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

4. kimse malını kaptırmıyor sağ cep sol cep yerse keriz avına devam küçükleri abilerle dertleri herkesin gözü kulağı burda anında dolar burası az bir hareket olsa burası düğün alayı gibi olur bir kaç tavan çekse millete ozaman tatlanır peşine düşerler ytd

düşen-üçgeni-kırdık.
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

6. Adam çok güzel mal topluyor. Şimdi yine bırakacak alımı... 60 a indiğinde tekrar toparlar.

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

abi-bana-niye-kızıyorsun.benim-hedefim-5lira..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 303/853 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •