Sayfa 302/853 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Yatırım tavsiyesi değildir.

Borsada yatırım yapacaksan asla paranın hepsini bir hisseye bağlama. gerektiğinde maliyet düşürebilecek paran olsun ve sabret ayrica yine başka hisselere yatirabilecek paran olsun. ihtiyaç duyabileceğin parayı asla borsada değerlendirme.

hisselerinize-sahip-çıkın.iibb-imardan-bir-tanıdık-buldum-sonunda.verdiği-bilgiye-göre-başkanın-imzalaması-an-meselesi-topbaş-çok-dosya-biriktirmiş.yeni-başkan-dün-30-dosyayı-imzalamış-askıya-çıkmış.
    haber-çok-yakın.
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by dörtyollu Yazıyı Oku
    hisselerinize-sahip-çıkın.iibb-imardan-bir-tanıdık-buldum-sonunda.verdiği-bilgiye-göre-başkanın-imzalaması-an-meselesi-topbaş-çok-dosya-biriktirmiş.yeni-başkan-dün-30-dosyayı-imzalamış-askıya-çıkmış.
    haber-çok-yakın.
    Tamam sen öyle diyorsan dortyollu varimi yogumu herşeyimi bu kağıda gomuyorum. Teşekkür ederim zaten borç batagindayim senin sayende kurtulacagim. Çocuklarıma nihayet gün yüzü görecekler. Çok teşekkür ederim

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kytd Yazıyı Oku
    Tamam sen öyle diyorsan dortyollu varimi yogumu herşeyimi bu kağıda gomuyorum. Teşekkür ederim zaten borç batagindayim senin sayende kurtulacagim. Çocuklarıma nihayet gün yüzü görecekler. Çok teşekkür ederim

Varimi yogumu çok tehlikeli bir durum...

Alıntı Originally Posted by kytd Yazıyı Oku

rica-ederim-ortak-hepimizin-yüzü-güler-inşaallah.
    https://application2.ibb.gov.tr/ibbwc/imarplanlari.aspx
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Varimi yogumu çok tehlikeli bir durum...9
    Yapılacak birşey yok. Dortyollu bu kadar kesin bir bilgiyi alenen söyleyecek kadar eminse ve bu borç batagi bu kadar kolay cozulecekse neden olmasın

teknikçiler-inat-etmeyin-dönün.yanılıyorsunuz.

8. Borsa dip yaptiginda aldigim hisse yi zararina sattim. Herkese Allah sabin versin.Bu hisse kisa vade için yapacagini yapmis. Bekleyenlere Allah sabir versin. Sahsi gorusumdur. Ytd

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Sayfa 302/853 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •