Sayfa 948/1023 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Döviz bürosuna dedim papazı mı bıraktılar yoksa adam ne papazı bırakmasın erdoğanı duymadınız mı akşam pazartesi yine şenlik var dedi.
    Aldınız hayırlı olsun diyelim, ama büyük ihtimal ya çok uzun süre bu eurolarinizla arkadaşlık yapacaksınız beraber karşı karşıya masaya oturup rakı yudumlucaksiniz , veyahutta bankaya yatırıp 6 liradan lanet olsun diyip vereceksiniz , ama her halükarda rakı masası sizi bekliyor olacak birinde eurolarla diğerinde ben nasıl böyle galeyana geldim dusuncelerinizle,

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Pardon baska bankalar derken?
    Ben birtek halkbankasi dalavere cevirdi zannediyordum
    ambaargoyu delen 6 banka var iddaanemede isimleri türkishbank 1 -2 -3 dıye gectigi için tam emin olmamakla birlikte halkbank ,ziraaat,vakıfbank, gider ücünden biride aktifbank sanırım

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bunu yazan almansa rammstein i yanlış yazmış, google translateden ingilizceye çevirdim tam çeviremedi, rammstein üssüne bi boeing 747 gelmiş, ama neden gelmiş ne oluyor herşeyi en son bizmi öğrenecez yav, şunu çevirseniz de öğrensek noluyor? şifreli gibi hiç bişi anlamıyoruz...
    Ramstein yanlış değil. Ramstein Almanyada bulunan abd/nato hava üssü bizim incirlik gibi. Hala yerine oturmadıysa ben çevirmeye çalışayım size.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Suni zenginlik bitti gerceklere donus

#dolar #bakıcımaaşları #zorişler #destek
    Selamlar anneler,
    Türkiye'de doların geldiği noktadan sonra 2.5 yılı aşkın bir süredir bizimle beraber olan yatılı hanımla yolları 1 ay sonra ayırmaya karar verdik.Kendisinin henüz haberi yok.TL kabul etmediğinden ve dolar üzerinden ödediğimiz maaşın artik akıl almaz bir hale gelip bizi aşmasindan oturu bu zor kararı verdim.Biri 5 biri 2.5 yasinda iki çocuğum var.Annem hayatta degil ve aile bireylerinden fiziksel anlamda cok destek alamıyoruz.Sanirim ben de cok istemiyorum artik, talep etmiyorum...
    Kizim zaten anaokuluna gidiyordu ve yine gidecek 1 ay sonra ama oglum henüz evde seneye gidecek anaokuluna ve hanıma cok alisik.Onunla daha güzel yiyor, ben o izindeyken 1 kere uyutuyorsam yardımcımız 2 kere uyutuyor...Oglumun agirligi onda yani.Giderse evdeki düzen ve diğer isler beni daha gergin ve yorgun bir anne yapacak biliyorum.Evde yardimci varken cocuklari paylasiyoruz cunku uykuya giderken vs...Bu arada cocuklarim da cok hareketliler.Oglum beslenme acisindan zor bir cocuk.Temizlige tabii biri gelecek haftada 1-2 gibi ama her gün biri olmayacak yanimda.Ama bir yandan da artik evde surekli birinin olmasından sıkıldığımı düşünüp teselli ediyorum kendimi.Her seyin en iyisini kendinin yaptigini soyleyip benim moralimi bozdugu cok olmustur cunku kendisinin.Sinirden agladigim da...Muhtaciz ya hani!Ben de artik oglumla başbaşa kalacağım diye seviniyorum ama bir yandan da bundan sonra ozel işlerimi hallederken oldukça zorlanacağını dusunuyorum.🤔
    Sizlerden biraz destek almak icin soruyorum...Yurt disinda çoğu kimse bakıcısız bu işleri nasil hallediyor?Yabancıların çocukları daha mi uslu bize mi öyle geliyor?Ben ikisiyle markete gidemem diyorum ama insanlar 3-4 cocukla dunyayi gezebiliyor?Bu dönemleri daha stressiz atlatmanın yolu var mıdır?Oldukca dertliyim bu aralar.Çok teşekkürler...
    hey gidi hey krizin kodları bu satırlarda gizli, halkın kendisi bilfiil sorumlu, bu prensler prensesler pek zorlanacak krizlerde, yeni nesil çok fena, diş buğdayları baby showerlar, çılgın balayları, yurtdışı tatiller, 4 yılda mobilyadan sıkılmalar.. çocuklarına bakacak olma yükümlülüğünün bu prenses annemiz için dünyanın en büyük sorunu olması, hanım kzımızın artık çocuklarına bakacağı için çok stresli olacak olması... dertlerini s.keyim bunların afedersin...

5.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Ramstein yanlış değil. Ramstein Almanyada bulunan abd/nato hava üssü bizim incirlik gibi. Hala yerine oturmadıysa ben çevirmeye çalışayım size.
    valla süper olur ben almanca yok bilmek. nayn..

6. bizim almanca bilgimiz eski vhs kasetlerde gördüklerimizle sınırlı...

7. Kimse bizi malımızdan vazgeçmekle tehdit etmesin. O bizim için hiçbir anlam ifade etmez. Bizi dolarla, parayla, ekonomi ile korkutamayacaklarını 15 Temmuz akşamı anlamış olmaları gerekirdi."
    https://www.businessht.com.tr/piyasa...n-dolar-cikisi

Malından vazgeçecek olanlar kimler?

AKP'li şirketler sermayelerini İngiltere'ye kaçırıyor
    http://www.haberiniz.com.tr/gundem/a...r-449930h.html

8. bu döviz büfelerinin % 4 aşağıdan 6,2 den döviz satması

biraz kıllandırdı beni.

yarın düşüş olurmuki.

Sayfa 948/1023 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız