Sayfa 628/628 İlkİlk ... 128528578618626627628
Arama sonucu : 5022 madde; 5,017 - 5,022 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    3,429
    Dün aşı oldum. Hastaneye gittiğimde, aşı bölümünde büyük bir kalabalık gördüm. Herkes bir form dolduruyordu. Baktım biontek aşısı olacak olanlar için bir form. Görevliye sinovac olacağım deyince boş bir bölgeyi gösterdi. Gittim hemen aşı oldum, form filanda doldurmadım. Kimse sinovac olmuyor, herkes biontek. O sayede kuyruk beklemedim.

Daha sonra form da ne yazıyor diye baktım. özeti şuydu. "Aşı olduktan sonra başınıza bir sağlık sorunu gelirse, bizi sorumlu tutamazsınız."

Millet harıl harıl o formu dolduruyor ve uyanan olmuyor. Kardeşim bu formu bana niye doldurtuyorlar.? Sinovac aşısı olana neden form yok.?

Sürü psikolojisi içinde herkes biontek(ibrani-siyonist) ağılına hücum etmişti. Güçlüler bu kadar kolay yönetiyor sürüleri. Halkın %80'i hipnoz olmaya yatkın.(bu benim tahminim, bilimsel bir veriye dayanmıyor. Temeli 3 maymun grubundan evrilmişiz teorime dayanıyor. Makak ve şempanze gruplarından evrilenlerin, toplama oranı %80.) TV ler sayesinde sürüleri kolayca hipnoz ediyorlar ve kullanıyorlar.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    migros daki tahminimi balık da belgelemiş. Gördüğünüz gibi dolaylı yollarda gerçeğe ulaşılabiliyor. Her konuda yeterli bilginiz olursa ve bunları birbirine doğru bağlayabiliyorsanız, kandırılamazsınız. Bir nevi keçi olursunuz.

Su olduğunu sanmam. uzmanı değilim ama su organik maddeleri bozar, etin içindede bağlı kalmaz diye düşünüyorum. Etin içinde uzun süre kalacak özel bir madde olmalı. Et tezgahta günlerce sergilenirken, o madde et içinde aynı şekilde barınmalı. Ete tutunmalı. Su bu işi yapamaz diye düşünüyorum. bradmix denen sıvı, su görünümünde olmalı.
    Hocam migros isinde anlattiklarin pek tatmin etmedi acikcasi, soyledigin gibi su basamazlar uzun sure durmaz, içerisine birseyler karıştırmak lazim, o zaman da yakalanma riskin cok artar gibi geliyor bana.
    Perakende gibi rekabet yogun ortamda rakipleri bir iki test raporu ile hileyi ortaya koyabilir, prestij kaybını düşününce riske değmez. Söylediğini ancak hazir kofte vs de olabilir gibi geldi. Ha sen simdi bunlar siyonist medya ellerinde, hasir alti ederler dersen ona birsey diyemem. Neyse büyük konuşmayalım.

Asi isinde de tezlerinde bol miktarda varsayım gordum acikcasi, olabilir mi evet, ama bence olmama ihtimali de o kadar yuksek, 50/50 beraberlik durumu var gibi. Neticede herkesler istediğine inanacak.

Neyse Konu dağıldı, bist100 diyorduk

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    3,429
    fezalii yi tatmin edemedik, kısmet değilmiş.
    Bence form doldurma olayı varsayım işini epeyce aşıyor.

---

FED faizi aynı tutmuş, para dağıtmaya da devam ediyor. Dünya borsaları ağırlıklı yeşil devam ediyor.
    Bizdede 1350 den biraz alış geldi. Yabancılar tatilde olmalı bankalara alış gelmiyor. Ağustos da böyle geçecek gibi varsayabilirim.

TR nin o kadar iyi ekonomik verisine rağmen, uluslararası sorunlarda teslim olmamıza ve yeni sorun ufukda görünmemesine rağmen, Türkiye CDS'i hâlâ 400 e yakın. 2008 de iflas ettiğini açıklayan, borçlarının çoğuna su içilen yunanistan 70 civarında. Ekonomisi bizden 5 kat daha iyi demektir.

Ülkemiz hem içerden hem dışarıdan bolca soyulmaya devam ediyor. siyonist kanallarda gördüğünüz o marabalarda, maaşları bizden ama bu ülkeye hizmet etmiyorlar. Bunu sık hatırlatıyorum, çünki... aslında boşa hatırlatıyorum. tayyip gibi hitabet yeteneğim ve halk ağzı-kültürü bilgim olsa, tek seferde sürüye siyonistlerin ve içerdeki maaşlı marabalarının gerçek yüzünü anlatırım ama o yetenek tecrübe yok. Sanırım istek yok yaw. İstek olsa yolunu bulursun.

4.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Dün aşı oldum. Hastaneye gittiğimde, aşı bölümünde büyük bir kalabalık gördüm. Herkes bir form dolduruyordu. Baktım biontek aşısı olacak olanlar için bir form. Görevliye sinovac olacağım deyince boş bir bölgeyi gösterdi. Gittim hemen aşı oldum, form filanda doldurmadım. Kimse sinovac olmuyor, herkes biontek. O sayede kuyruk beklemedim.

Daha sonra form da ne yazıyor diye baktım. özeti şuydu. "Aşı olduktan sonra başınıza bir sağlık sorunu gelirse, bizi sorumlu tutamazsınız."

Millet harıl harıl o formu dolduruyor ve uyanan olmuyor. Kardeşim bu formu bana niye doldurtuyorlar.? Sinovac aşısı olana neden form yok.?

Sürü psikolojisi içinde herkes biontek(ibrani-siyonist) ağılına hücum etmişti. Güçlüler bu kadar kolay yönetiyor sürüleri. Halkın %80'i hipnoz olmaya yatkın.(bu benim tahminim, bilimsel bir veriye dayanmıyor. Temeli 3 maymun grubundan evrilmişiz teorime dayanıyor. Makak ve şempanze gruplarından evrilenlerin, toplama oranı %80.) TV ler sayesinde sürüleri kolayca hipnoz ediyorlar ve kullanıyorlar.
    Sinovacın işe yaramadığı artık belgelendi. Kolunu deldirmişsin sadece. Evde kendine iğne batır aynı etkiyi yapar. Aşının yan etkileri, riskleri gizli değil. Ama hastalığın da riskleri belli. Hasta olma ile aşı olmanın risklerini yanyana koyun tartın ona göre karar verin.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    3,429
    ismh nin yazısı kadınların altın günü muhabbeti gibi olmuş, cevap vermeyeceğim. Cevap verirsem aşı konusuna değil evrim konusuna girmem gerekecek.

Sinovac ülkelerde denediğinde yüzde olarak etkinliğini, o ülkelerin yayınladığı rakamlarla yazmıştım. Çin'in değil, ülkelerin rakamları ile. tekrar yazmayacağım çünki kendi sağlığım önemli, başkasından bana ne, istediğini vur.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    3,429
    EM(Emerging Market-Gelişmekte olan ülkeler) lere alış gelmiş, endeksi %3 e yakın yükselmiş. Sanırım dünki FED açıklamaları ile ilgili olmalı. BIST de yükselmiş.

Bir yere kadar yükselir ve sonra biraz satış gelir diye düşünmüştüm, henüz satış gelmemiş. Belkide gelmez.

Pozisyonum aynen devam bir miktar hisse long.

Sayfa 628/628 İlkİlk ... 128528578618626627628

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •