Sayfa 2/459 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3667 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Ben elliyi görsem vedalaşma niyetindeyim, burada 70-100 beklentilerini görünce dursam mı hissede beklesem mi bilemedim. Burada umut yüksek.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Ben elliyi görsem vedalaşma niyetindeyim, burada 70-100 beklentilerini görünce dursam mı hissede beklesem mi bilemedim. Burada umut yüksek.
    maliyet kaç lira ?

3. Hedefi 50 ler olduguna gore ya yeni girdi yada baska hesaplari var

4. Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını eylesin ???

5. hayırlı bereketli olsun..
    "-kendi- aklını kullanma cesaretini göster"

sanki kozaa satıp kozal almış gibi ak yatırım(citi)deniz kardeşim sen ne dersin...

genelde kozal da hareket başlar,kozal gider ,arkasından kozaa en sonda ipek..

Dvk_Psh Dvk_Psh

O Kozaa daki spek denilen adamin yüzünden, yoksa bu makas bu kadar açılmazdı
    Arrow felanda hikaye orda 1 sene malı öyle çevirdiler zaten onu hissetigimde ağırlığı azalttım,
    Kozaldaki ağırlığımı arttırdım %30 ün üzerinde ayırıştılar,
    Ama halen Kozaa da taşıyorum,
    (sayfa kapandığı için alıntı yapamadım koyu renk kullanrak ayrımı yapmaya çalıştım)

kozaada ve kozalda ykb ve merily robotları var malesef.onlar komüsyon odemıyor,biz ödüyoruz,onlar milyon lot işlem yaopabilirken,bizler sadece binlerle ifade edilebilen işlem yapabiliyoruz.....ağır siklete karşı tüy siklet mücadelesi...

aslında ben kozalında kozaa nında ipeğinde aynı kişiler olduğunu düşünüyorum,bugünkü ak yatırımın geçişi göstergesi....

ama unutmamız gereken bir konu,mahklemeler yakın da sonuçlanacak,bu 3 şirket ya birleşecek,yada tam ayrılacak,ortaklık yapısına göre...sonuçta bu hisselerin yasal sahiplilik oranı belli....
    ben daha çok mahkeme sonucuna gore birleştirileceği,bununda borsa değeri değil,hisselerin sahiplilik oranı olacağını düşünüyorum,sizin ve diğer arkadaşların görüşlerini merak ediyorum...

Sayfa 2/459 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •