Sayfa 1/42 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 336 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.
    Hisse.Net 20 Yaşında !

2. Hayırlı olsun.
    Hisse yatırımcısının makus talihinin değiştiği yeni bir sayfa olsun.

3. Hayırlı olsun.

dünkü alışları izleyen hiç düşmeyecek sanmıştır bunlara güven olmayacagını söyledik birisi bugün fonların alım yapmayacagını söylemiş olmalı......... herşeyleri bir plan dahilindedir zamanla herkese bunu öğretirler yükselişlerde azıcık nakite dönünkü böyle düşüşlerde hem kağıdınıza destek alışı yaparsınız hemde azda olsa malınızı artırırsınız... meydanı tamamen onların insiyatifine bırakmayın...
    nasip....

5. Ya sattım sanki pişman olır gibi oldum ama bügünü görünce artık pişman olmam bu adi insan öüsvetlerinin malını tasımadıgım için hatta sevindirik oldum bügün herkeze iyi bayramlar şimdiden

LG-H870DS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

malını kaptıranlara fırsat veriyor bence emeklilik fonları boş yere almadılar ya malı... maliyetleri buralar altına atarsa gene gelirler
    nasip....

7. şimdi de fonlar düşünsün...onlarında gırtlagına basıyorlar...kapıyı açık bırakıp,kümese gireni dövüyorlar..ben de dua ediyorum şu fonlardan iyi bi para çıksada bunları ters getirse diye...ya da algygüçbirligi olarak fon,cularıdamı aramaıza alsak acaba...ne dersin sayın volna...lotlarımızı saymanın zamanı gelmedimi sizce...

8. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Şöyle bir arap fonu girse bunlara o zaman görürüz şenliği, avrupa ve abd deki bütün yahudi şirketlerinin halka açık kısımları arapların elinde. Araplar aslında en çok yahudi sever..

Sayfa 1/42 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •