Sayfa 343/997 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. AKP'nin savaş çıkararak ekonomik krizi perdeleme politikası iş görüyor gibi. Millet Uzun'un peşine takıldı bile.

Ekonomi batmış kimin umurunda..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Trump konuşuyor ..

https://www.pscp.tv/w/cGuapjEwNjQ4NT...4O06-4roizjw==

TRUMP: EĞER İNSANLIK DIŞI BİR ŞEYLER OLURSA TÜRKİYE EKONOMİSİNİ KESİNLİKLE MAHVEDERİM

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Evet kritik yol ayrımına geldik. Aşağı tükürsen bıyık, yukarı tükürsen sakal mevzusu.Suriyeye hiç girmeseydik esad karşıtı hiçbir örgütü desteklemeseydik sığınmacılara kapımızı açmayıp bu milletin alın terini onlara yedirmeseydik, orada yine pkk pyd oluşumu olurmuydu? Cevap tabi ki EVET. Abd kendi yazıp yine kendi oynadı oynuyor oynayacak. Işidi icat etti, yedi düvelle güya aylarca vurdu ve bitiremedi. Pkk yı sahada ışidi bitirdi bahanesiyle silahlandırdı ve olayı uluslararası yasalara uygun hale getirdi. Bu arada memleketimizde ordumuz itibarsızlaştırıldı. Ekonomik anlamda ise son kurşuna kadar tüketildik. Dünya alem para basıp parasını değersizleştirirken biz dövizi baskılamak için milyarlarca doları heba etmekle kalmayıp üstüne kredi musluklarını açtık. Abd suriyeden asla çekilmeyecektir. Adamlar sadece daha güneye indiler. Pkklılar sahada ağır hezimete uğrarsa güneye inip abd güçlerinin arkasına sığınacaktır. Zaten bizimkiler 32 km muhabbeti kadar ilerleyip durmak zorunda bırakılacaklar. Abd birçok ambargo ile bunu başaracaktır. İş askeri boyuta gelirse f16 lar zaten dost ülke abd ye sıkamayacağı için bir işe yaramayacaktır. Eninde sonunda bu abd büyük orta doğu projesini gerçekleştirecektir. SAHADA ABD OYUNUNU BOZABİLECEK TEK ÜLKE RUSYADIR. Kimse buradan martaval okumasın. Gireriz ederiz diyip sallamak kolay. Ne güzel demiş ATAM. "Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Allah mehmedimizi esirgesin demekten başka birşey gelmiyor elden.

Trump: Erdoğan’a daeş senin sorumluluğunda olacak dedim.

Trump: Türkiye’yi gözlemliyoruz umarım doğru olan şeyi yaparlar. Daeş ile mücadele için bugüne kadar 2.3 milyar $ harcadık. Daeş’i yendikten sonra bir 8 sene daha bölgede daha kalmak istemiyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Trump : Erdoğan ile iyi bir iliskimiz var .

Trump : Suriye’de kimsenin tarafını tutmuyorum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    https://www.youtube.com/watch?v=jL8uDJJBjMA
    Trump canlı yayında
    Pentagonla alakasız konuşuyorlar adamı ciddi ciddi impeach edecekler sonunda. Aslında ciddiye alsalar çoktan ederlerdi de adamı eğlence olsun diye tutuyorlar heralde
    Ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Trump: Erdoğan kankamdır ona dokunmam ama Türkiye tam bir düşman.

Adam hikaye anlatmaya başladı. Nasıl dayanıyorlar ki buna :D I'll tell you what diye resmi konuşma yapan başkan mı olur ya. Adama göre herşey scam, hoax :D Tayyip bundan %100 daha yetkin valla.
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Eski üyesiniz kmx i bilirsiniz..burdan onun disiplinini benimseyen dostlara selam olsun
    KMX bıraktı artık borsayı, o disiplin bile baş edemedi borsayla.
    Borsa hikayeleri; içimizden biri ... https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=58673

Sayfa 343/997 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •