Sayfa 262/373 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 2977 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar; hepinize selam ve saygılarımı gönderiyorum..Sağlık başta olmak üzere huzur ve kazanç sizlerle olsun..
    vay vay vay kimleri görüyorum sevgili efe09 hoş geldiniz sevgi ve saygı ileÖzlettiniz kendinizi
    ''Gösterdiğinden daha fazlasına sahip ol!Bildiğinden daha azını konuş!”'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    vay vay vay kimleri görüyorum sevgili efe09 hoş geldiniz sevgi ve saygı ileÖzlettiniz kendinizi

Teşekkür ederim Sayın Filozof,Sayın Bidbas; hoşbuldum,yazmıyor olsam da hem Ege Endüstri'yi hem de burayı her an takip ediyorum..Önemli olan da bir hoş seda bırakmak değil mi,bildiklerimizi ve güzellikleri paylaşmak..Kazanıyorsak da şükretmeyi dilimizden düşürmemek..Ve sağlıkla paylaşmak..

3. temettü verimi.jpg

bu sene temettüden daha fazlasına ihtiyaç var sanırım, şirketlerde sermaye artırımı yılı olarak 2020 göz kamaştırıyor.. Algyo küçük bir başlangıç sadece, 2019 konfurt,

egeende bugünlerde 590 üzeri ,600 sınırında satıcılar hiç de istekli olmamış, ky dökülmüş büyük kurumlar toplamış bilanço ve genel kurul ilanına kadar hareketlerin sertleşmesi beklenebilir.. ne kadar hisse o kadar temettü yabancının gözünde...

yerlinin gözünde ise hem temettü hem bedelsiz potansiyeli var, yerlinin gözü biraz daha aç sanırım....kısmet işte....

ytd değildir

4.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sayın Filozof,Sayın Bidbas; hoşbuldum,yazmıyor olsam da hem Ege Endüstri'yi hem de burayı her an takip ediyorum..Önemli olan da bir hoş seda bırakmak değil mi,bildiklerimizi ve güzellikleri paylaşmak..Kazanıyorsak da şükretmeyi dilimizden düşürmemek..Ve sağlıkla paylaşmak..
    Sayin Efe09 sizi tekrar burada gormek gercekten cok guzel. Egeeni hala takip ettiginizi soylediniz acaba gönderileride takip ediyormusunuz? Eger takip ediyorsaniz 4. ceyrek icin gönderi miktari nedir? Eger aylik olarak paylasirsaniz kendi hesabimi sizinki ile kontrol etmek istiyorum.

5. Bol kazancli guzel bir gun olsun.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

6. 605 i geçti daha önceden 505 geçmesi bayağı sürmüştü, kalıcı olabilecek mi bakalım ytd

anlık 606.80

7.  Alıntı Originally Posted by Mistereko Yazıyı Oku
    Sayin Efe09 sizi tekrar burada gormek gercekten cok guzel. Egeeni hala takip ettiginizi soylediniz acaba gönderileride takip ediyormusunuz? Eger takip ediyorsaniz 4. ceyrek icin gönderi miktari nedir? Eger aylik olarak paylasirsaniz kendi hesabimi sizinki ile kontrol etmek istiyorum.

Sayın Mistereko; öncelikle çok teşekkür ederim..Gönderi miktar ve tonajlarını takip etmeyi hiç bırakmadım,elbette Nafta olarak..Ayrıca Avrupada en çok ihracat yaptığımız Almanya,Fransa ve İsveç'deki ağır ticari araç pazar ve kayıtlı araç artış azalış oranlarını da not etmeye devam ettim..Müsait bir zamanımda sizlerle paylaşırım..Saygılarımla..

8. Ky mi panikleyip dokuluyor? Blok satis var mi?

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

Sayfa 262/373 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •