Sayfa 185/351 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2806 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gine derken. Papua yeni gine denmi geldiler acaba

2.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar gine pazarlamacilar sahneye çıkmış bAkıyorum
    Doğru bilgiyi paylaşmak ne zamandan beri pazarlamacılık oldu. Elbette insanlara ucuz fiyatlardan hisselerini sattırıp altan toplamaya çalışmıyorsanız.

Peki o zaman bu haber size gelsin.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...zandi-5548917/

Biliyorsunuz TOKİ'nin Satışlarını EKGYO yapıyor ve her satıştan %15 komisyon alıyor

TOKİ'nin yapmış olduğu 20 milyar TL'lik satıştan kazandığı masraflar ve vergiler hariç kazanılan 12 - 15 milyar TL'nin %15'i EKGYO'nun kasasına aktarılıyor ödemelerin yapılması takriben 6 ay sürüyor eğer bu bilgi doğruysa 2 - 2,5 milyar TL kadar EKGYO'nun kasasına gidecek 12 aylık bilançoda umarım görebiliriz.

3. Ekgy nun kasaya para giriyor ky nin kasayada şemsiyeden başka giren yok

4. Milletin parasını yönetimdekiler babasının malı gibi har vurup harman savuruyor

Pardon pardon

Alıntı Originally Posted by STGroup Yazıyı Oku
    Doğru bilgiyi paylaşmak ne zamandan beri pazarlamacılık oldu. Elbette insanlara ucuz fiyatlardan hisselerini sattırıp altan toplamaya çalışmıyorsanız.

Biliyorsunuz TOKİ'nin Satışlarını EKGYO yapıyor ve her satıştan %15 komisyon alıyor

TOKİ'nin yapmış olduğu 20 milyar TL'lik satıştan kazandığı masraflar ve vergiler hariç kazanılan 12 - 15 milyar TL'nin %15'i EKGYO'nun kasasına aktarılıyor ödemelerin yapılması takriben 6 ay sürüyor eğer bu bilgi doğruysa 2 - 2,5 milyar TL kadar EKGYO'nun kasasına gidecek 12 aylık bilançoda umarım görebiliriz.
    Kardeşim benim maliyet 4 tl dir ben te 2.5 ile 2.3 arası 1.70 dedim sonra en son gelen kurum öncesi 1.2 tl gibi yannis hatırlamıyorsam dedim gelen dedim gelen kurula sonra toplantıdan sonra da 1.05 e kadar geldi son dedi lere latif beyi dinleseydik
    Ama ben zararına kağıt satmam tamam ama yannismis geçen hafta bir miktar verdim 1.49 dan 1.46 ile 1.45 arası yerine koydum ve bana burdaki yatırımcılar bana küfür ediyorlardı bana yalancı diyorlardı ama ne oldu hep gerçek oldu
    Bence artık düşmez en kötüyü geride kaldı

Eyer libya konusu doğru ise ordan çok yatırımcı gelir yani stok taki gayrimenkullere müşteri gelir libya dan bence ve gelirse satışlar artar sizce de öyle degilmi

Ben kimseye ne al derin nede sat derim
    Bu bir yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by STGroup Yazıyı Oku

TOKİ nin arsa satışlarını yapıyor ancak konutlarınıda yaptığından eminmisiniz. Benim bildiğim kadarıyla TOKİ konutları daha çok orta ve düşük gelirli kesime yapılıyor ve bunu TOKİ kendi yapıyor.
    Yazdıklarım tamamen kendi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir. Yazdıklarım ile yatırım kararı almanız halinde zarar edebilirsiniz.

8. neyi tartışıyorsunuz satan satan kurtuldu, satamayan bekleyecek artık başka yolu yok.
    bu arada tapu harçları yükseldi maalesef bundan sonra konut satışları iyice yavaşlar. ytd

Sayfa 185/351 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •