Sayfa 869/996 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Yalnız hep bakanın açıkladığı rakamlar ülke geneli boş yatak, yoğun bakım vb sayıları
    İstanbulda devlet hastaneleri telefonları dahi açmıyor.
    Çevremde gidenleri eve yollamışlar yoğun bakımlık olmayanları.
    Ancak misal boluda ki bi yakınım devlet hastanesinde aile odasında kalıp mis gibi bakılıyormuş..
    184 ü aradım.ateşiniz 37.8 üzerinde mi dedi hayırı tuşladım direk covid değilsiniz dedi

İtalya Ziraatçılar Derneği (Coldiretti), koronavirüs salgını döneminde Türkiye'de kolonya üretimine ağırlık verilmesi ve İtalya'da üretimin yetersiz olmasının da etkisiyle limon fiyatlarının iki katına çıktığını duyurdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Bill Gates isteyene seçme hakkı tanıyacakmış. İsteyenin istediği yerine çip taktıracakmış. Ama sakın poponuza taktırmayın. Devamlı üstüne oturursanız, olur da biyolojip çip arıza verirse dötünüz başınıza bela olmasın sonra.

Bill Gates will use microchip implants to fight coronavirus

https://biohackinfo.com/news-bill-ga...-certificates/

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dostum biraz düzgün resim paylaş lütfen kan felan olmuyor.
    Plaj voleybolu, yüzme vesaire olur bak.

Erdoğan kabine toplantısı sonrası açıklama yapacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. XAU/USD: 1704
    Gr ALTIN: 372

Ons altın fiyatı 2012 Aralık ayından bu yana en yüksek seviyeleri gördü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : Virüsün pek çok alandaki etkilerini takip ediyoruz . Ülkemiz uluslararası alanda da takdir edilen bir ülkeyiz

Erdoğan : Ücretsiz maske dağıtımını sürdürüyoruz , 83 milyonluk bir ülkede böyle bir durumu idare etmek kolay değildir ,ufak tefek eksiklikler olabilir , önemli olan gecikmenin yokluktan kaynaklanmamasidir

Sayfa 869/996 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •