Sayfa 33/405 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mitomisino Yazıyı Oku
    Kapasite artırımı ve potasyum sülfat in tam devreye girmesiyle oluşacak yıllık net kar rakamı sizce ne olur?
    Şu soruma yanıt verecek bir babayiğit var mıdır?

2.  Alıntı Originally Posted by mitomisino Yazıyı Oku
    Şu soruma yanıt verecek bir babayiğit var mıdır?
    50 bin ton üretim.
    PS ton fiyatı 530 dolar.

Hepsi satilir ise 23 ile 27 milyon arası bir ciro olur.
    Yüzde 30 kâr ile çalışsa 7-8 milyon dolar net kâr olur.

Şirket değerinin ivmelenmesi için bence 100 bin ton üretim gerekli. O da ileride büyük ihtimal olur.

Bu arada elimde Alkim yok.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    P.S. yatirimi baslamis
    Yönetim kurulu baskani 3 ceyrekte üretime baslayacagiz diyor
    Satilik Alkim yok

isteyene Alka veririm
    2 lira yukarıdan Alkim verdin bize, şimdi de 2 lira yukardan Alka mı kakalayacaksın. İyi yere tükkan açmışın valla.
    Ben değerli patronuma güveniyorum, yatırımlarımı Alkim'e kaydırdım, daha iyi yatırım bulamadım. Dün %6.5 eksiyi hala sindiremedim, az alsalardı bugün ya.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,972
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    2 lira yukarıdan Alkim verdin bize, şimdi de 2 lira yukardan Alka mı kakalayacaksın. İyi yere tükkan açmışın valla.
    Ben değerli patronuma güveniyorum, yatırımlarımı Alkim'e kaydırdım, daha iyi yatırım bulamadım. Dün %6.5 eksiyi hala sindiremedim, az alsalardı bugün ya.
    ))
    "İşler iyiye gitmedin önce kötüye gider"
    benimki tamamen sans iste
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    çok şükür senin gibi düşünüyorum, Alkım gitmesin çok dert etmiyorum sen git deva da her nerede kazanıyorsan kazan , kazan Ama bir gün Alkimi yüceltirken ertesi gün yermenin mantığı nedir?
    ben diyorum 2021 yılında +/- 10 ve 215 mil kar gelir sen daha da yükselterek 235 diyorsun , Alkimi övüyorsun, piyasa çökerken bu sefer Alkime veryansin ediyorsun, bu çelişkili ruh haletini duzeltmen gerekmiyor mu? sana 235 değerine nasıl ulaştın bilgini önemsiyorum diyorum,
    sen 235 gelse fk şu olur bu olur mantıksız mantıksız mesajlar yazıyorsun, yoksa siz sürekli üstten satıp dipten almak için forumlara yazan cizenlermisiniz?

benim Alkimlerim satilmayacak , duracak... 3 tane farklı hissem daha var... realize ettiklerimi de buraya aktaracağım. varmi seni rahatsiz eden bir durum?
    Allah yolunu açık etsin git çok kazan gözü olanın kendi adıma gözü çıksın. kapagida kendine yap başkalarının umurunda değilsin. en nihayetinde biraz daha tutarli bir insan olmya bak.
    Hocam salla senin değerlendirmelerini kendi adıma önemsiyorum. Boşa nefes harcadığına değmez. Hikayemiz var umutla beklemeye devam

6. Herkese günaydın,

Umutlar tükenmez, bugünde bir umut. Hadi bakalım 21 lerden vazgeçtik 22 leri deneyelim olmazmı yahu? Yeni gelin gibisin. Bugün kararlılık göster 22 leri deneyeceğim de
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

7. Bugün bir değişiklik olsun akbankı açayım dedim. Devamlı ziraati açıyordum. Belki akbank totem olur Aslında ziraat iyi totem olmuştu. Onu açınca hissemiz yükselmişti ama totemliği bitmiş heralde
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

8. Ahhh ahh günü 20,37 de kapasan haftalık bar doji olarak ayı tuzağı kalsa ne var be tahtacı şunu becersen ha ne var ulen
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 33/405 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •