Sayfa 903/903 İlkİlk ... 403803853893901902903
Arama sonucu : 7224 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Selamlar.. Bu forum sitesinde her yatırımcının paylaştığı her paylaşım(olumlu-olumsuz) saygı çerçevesinde kalındığı sürece benim için değerlidir. Yalnız benim bakış açım diğer arkadaşlardan en azından bu şirket ve iştirakleri için farklı olduğunu düşünüyorum. Aşağıda Yazacaklarımın özeti benim için Sayın MK kafasının içindekiler yani neyi yapmak istedikleridir. Bu forum sitesinde bazı yaşanmışlıklar yüzünden çok yazma taraftarı değilim. bazen kırıcı olunabiliyor. bence çok para kazanmak uğruna da olsa asla değmez...
    yazacaklarıma başlamadan önce birçok kez bazı şeyleri bir çok kez dile getiriyorum. Bunu; unutan arkadaşların olabileceğini düşünerek tekrarlıyorum. Yatırımcılar arasında holdingin amiral gemisi GPH mı? yoksa Naturelgaz mı diye bir çok kez görüşler belirtilmişti. Ben ise Naturelgazın bu holding için amiral gemisi olduğunu söylemiştim. yalnız Naturelgazın %70'in holdinge ait olması bu düşüncemi gerçekleştirip gerçekleştirmem aşamasında benim açımdan ??? oluşturmuştu. benim holdingin amiral gemisi olma noktasındaki kıstas; sayın MK yıllar önce sarfettiği "GPH'ı 1.5 milyar dolara satarım, ama Naturelgaza 2 milyar dolar verselerde satmam" görüşünü paylaşması ve yine gündeme gelen GPH'nın satışının gündeme gelmesidir (sayın MK bizzat kendi demeci gph'nın satış konusunda görüşmelerimiz var )
    Holding %70'ine sahip Naturelgazın başarısını takdir ediyorum. Bazı arkadaşlar benim gibi düşünmese de Ukrayna-Rusya savaşından önce SOCAR LNG operasyonu benim bakış açımla takdire şayandır. Artı Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacak karadeniz ve Akdeniz gazının çıkarılması, taşınmasında belki rol alabilecek, sonrasında sayın Putin'in enerji konusunda Türkiye'nin enerjinin merkezi olabilir görüşleri benim bakış açımı destekler nitelikte.. Tabii ki bunlar benim görüşlerim..
    Sonuç olarak, belkide aranızda en büyük zararı sayın KM bana vermiştir. Bu benim içimde derin yaradır. Ama sayın KM ve şirketi vizyon ve misyon olarak Ülkemize büyük katkıları olacağı ve BİSTTE'ki şirketlerin çok üzerinde bir şirket olduğunun taaa kendisidir.
    Saygılarımla....

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Reis biz geldik bu seferde sen yoksun selamlar
    A. S ben buralardayım. Forumu haddinden fazla domine etmemek için arada kenara cekiliyoruz. ))

Kısa öz....... 10100 ustu kademeli olarak 124xx leri ister.

Umarım faydalı olmuştur.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    A. S ben buralardayım. Forumu haddinden fazla domine etmemek için arada kenara cekiliyoruz. ))

Kısa öz....... 10100 ustu kademeli olarak 124xx leri ister.

Umarım faydalı olmuştur.

Saygılarımla
    Sağol reis mesaj alınmıştır teşekkürler saygılar

4. Sn.Gündem,

Siz boşverin kimin ne dediğine. Naturalgaz basarilidir. Ama bu kadar. Holdingin amiral gemisi GPH tir.

Saygılar,

Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. Bu forum sitesinde her yatırımcının paylaştığı her paylaşım(olumlu-olumsuz) saygı çerçevesinde kalındığı sürece benim için değerlidir. Yalnız benim bakış açım diğer arkadaşlardan en azından bu şirket ve iştirakleri için farklı olduğunu düşünüyorum. Aşağıda Yazacaklarımın özeti benim için Sayın MK kafasının içindekiler yani neyi yapmak istedikleridir. Bu forum sitesinde bazı yaşanmışlıklar yüzünden çok yazma taraftarı değilim. bazen kırıcı olunabiliyor. bence çok para kazanmak uğruna da olsa asla değmez...
    yazacaklarıma başlamadan önce birçok kez bazı şeyleri bir çok kez dile getiriyorum. Bunu; unutan arkadaşların olabileceğini düşünerek tekrarlıyorum. Yatırımcılar arasında holdingin amiral gemisi GPH mı? yoksa Naturelgaz mı diye bir çok kez görüşler belirtilmişti. Ben ise Naturelgazın bu holding için amiral gemisi olduğunu söylemiştim. yalnız Naturelgazın %70'in holdinge ait olması bu düşüncemi gerçekleştirip gerçekleştirmem aşamasında benim açımdan ??? oluşturmuştu. benim holdingin amiral gemisi olma noktasındaki kıstas; sayın MK yıllar önce sarfettiği "GPH'ı 1.5 milyar dolara satarım, ama Naturelgaza 2 milyar dolar verselerde satmam" görüşünü paylaşması ve yine gündeme gelen GPH'nın satışının gündeme gelmesidir (sayın MK bizzat kendi demeci gph'nın satış konusunda görüşmelerimiz var )
    Holding %70'ine sahip Naturelgazın başarısını takdir ediyorum. Bazı arkadaşlar benim gibi düşünmese de Ukrayna-Rusya savaşından önce SOCAR LNG operasyonu benim bakış açımla takdire şayandır. Artı Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacak karadeniz ve Akdeniz gazının çıkarılması, taşınmasında belki rol alabilecek, sonrasında sayın Putin'in enerji konusunda Türkiye'nin enerjinin merkezi olabilir görüşleri benim bakış açımı destekler nitelikte.. Tabii ki bunlar benim görüşlerim..
    Sonuç olarak, belkide aranızda en büyük zararı sayın KM bana vermiştir. Bu benim içimde derin yaradır. Ama sayın KM ve şirketi vizyon ve misyon olarak Ülkemize büyük katkıları olacağı ve BİSTTE'ki şirketlerin çok üzerinde bir şirket olduğunun taaa kendisidir.
    Saygılarımla....

5.  Alıntı Originally Posted by Kaizerrr Yazıyı Oku
    Sn.Gündem,

Siz boşverin kimin ne dediğine. Naturalgaz basarilidir. Ama bu kadar. Holdingin amiral gemisi GPH tir.

Saygılar,
    Selâm.. Sayın Kaizerr o zaman Neden? holding tarafından GPH satışı için teklif alınıp değerlendiriliyor. Neden bu teklifler alınmadan reddedilmiyor. Yada sayın KM yıllar önce neden? "Gph 1,5 milyar dolara satarım ama Naturelgazi 2 milyar dolara satmam demiştir." Yoksa hissesini taşıdığımız şirketin patronuna güvenmiyor muyuz.
    Evet ben böyle düşünmeme rağmen Naturelgazin %70i GlYHO 'nun olduğu için düşüncemi uygulayamadim. Bu benim eksikliğim.
    Sayın Kaizerr olası Gph satımı gündeme gelirse (2025 öncesi olabilir) paranın Enerji şirketleri ve teknoloji şirketlerini de içinde bulunduran İstanbul portföy de değerlendirileceğini düşünüyorum.. Saygılarımla.. iyi geceler...

6. Disney Cruise Line, 2024'ün başlarında Bahamalar, Karayipler ve Meksika gibi destinasyonlara geri döndüğünü duyurdu.

Bir basın açıklamasına göre bu, Fort Lauderdale, Florida'daki Port Everglades'ten ve Texas, Louisiana ve California'dan yapılan seferlerin ilk tam sezonu olacak.

Konuklar, Bahamalar ve Batı Karayipler'e çeşitli deniz yolculukları arasından seçim yapabilecekler.

Yelkenler, üç ve dört gecelik kaçamaklardan Bahamalar'a ve beş gecelik tatillerden Batı Karayipler'e kadar uzanır; bunların tümü, Broadway tarzı gösteriler, yenilikçi yemekler, karakter karşılaşmaları ve denizde havai fişekler gibi özel Disney Cruise Line deneyimleri dahil.

Rezervasyonlar 15 Aralık 2022'de halka açık olacaktır.

https://cruiseindustrynews.com/cruis...che=1670438415

7. Antigua homeport olmaya başlamış maşallah 🧿🧿Ocak 2023'ten itibaren yalnızca transit aramaları değil, aynı zamanda dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan Arvia için ilk kez planlanmış ana limana taşıma çağrılarını bekliyoruz. Yoğun sezonun sonunda, Ekim 2022 - Nisan 2023, Antigua Kruvaziyer Limanı 600.000'den fazla yolcuyu ve 2023 yaz aylarında 30.000'den fazla yolcuyu ağırlamış olacak!”
    6 Aralık 2022 Salı günü Antigua & Barbuda, 2022/2023 gemi yolculuğu sezonunun resmi açılışını St. John's Harbour'daki beşinci iskelede kutladı.Aralık 2020'de tamamlanan beşinci rıhtımın resmi açılış töreni olarak da hizmet veren açıklamaya göre, bu özel günde beş gemi limandaydı. Seabourn Ovation ve Marella Explorer, Nevis İskelesi'ne yanaşırken, Norveç Şafağı ve AIDAperla, Heritage İskelesi'ne demirlendi.

Celebrity Millennium beşinci rıhtımın yanına yanaşmıştı. Bu gemiler birlikte limana tahmini 6.700 yolcu getirdi.

https://cruiseindustrynews.com/cruis...arbuda-season/

8.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selâm.. Sayın Kaizerr o zaman Neden? holding tarafından GPH satışı için teklif alınıp değerlendiriliyor. Neden bu teklifler alınmadan reddedilmiyor. Yada sayın KM yıllar önce neden? "Gph 1,5 milyar dolara satarım ama Naturelgazi 2 milyar dolara satmam demiştir." Yoksa hissesini taşıdığımız şirketin patronuna güvenmiyor muyuz.
    Evet ben böyle düşünmeme rağmen Naturelgazin %70i GlYHO 'nun olduğu için düşüncemi uygulayamadim. Bu benim eksikliğim.
    Sayın Kaizerr olası Gph satımı gündeme gelirse (2025 öncesi olabilir) paranın Enerji şirketleri ve teknoloji şirketlerini de içinde bulunduran İstanbul portföy de değerlendirileceğini düşünüyorum.. Saygılarımla.. iyi geceler...
    Müsade ederseniz ben cevap vereyim sayın gündem, limanlar emanet zamanı geldimi sahibine teslim edecek onun alt yapısı bunlar

Sayfa 903/903 İlkİlk ... 403803853893901902903

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •