Sayfa 179/1002 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. yıl 2018 dolar 4 küsür... bana yetkiyi verin bakın nasıl dolarla enflasyonla mücadele edin görün.. yıl 2021 dolar 8 küsür..hedef 2023 dolar 23 tl... bu kafayla bu bile iyimser bir tahmin bence..

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    “Mehmet Ağar’ın hangi parayla milyar dolarlık marina sahibi olduğunu kimse soramıyor?â€

https://tele1.com.tr/mehmet-agarin-h...amiyor-387978/
    memur maaşıyla bunu başarabilen binlerce adam var memlekette..

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Serbest Piyasadan döviz alan arkadaşlar çok ama çok dikkat etsinler. Tıpkı sahte altın işi gibi ortalıkta sahte dolar bolluğu varmış. Haa ben anlarım, bana kül yutturamazlar diyorsanız ayrı konu. Eğer döviz ( özellikle dolar ) alınacaksa en sağlamı bankalardan almak gibi görünüyor.
    Makinelerin tespit edemediği dolarlar mevcut, bankadan dahi alsanız makineden geçiyor, daha sonra makinelere güncelleme geldiğinde dolarlar makineden geçmiyor, 5 ocak 2021 tarihli haber:
    https://www.youtube.com/watch?v=Os1DtrGELIo&t=286s
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Kritik...

DXY

Şu hareket altına 1850 de zirve yaptırır. Dönerse, -ki dönmesi ağırlıklı senaryo, gidişat kaldığı yerden devam eder, tahviller yukarı, DXY yukarı v.s. senaryosu...

Ama oradan dönmezse, bambaşka bir hikaye çıkar karşımıza..takip edilmeli..YTD

Ters

Ellerinize sağlık

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    memur maaşıyla bunu başarabilen binlerce adam var memlekette..
    Ben diyorum bende var bir sıkıntı neredeyse 30 yıllık çalışma anca bir ev bir araba,diyorlardı zaten sen düz adamsın diye....

İBB'nin eski yönetimi tarafından araç tahsis edilen AKP'li isimlerin listesi yayınlandı.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ben diyorum bende var bir sıkıntı neredeyse 30 yıllık çalışma anca bir ev bir araba,diyorlardı zaten sen düz adamsın diye....
    Benim memurum işini bilir
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Son durum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 179/1002 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •