Sayfa 492/550 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon
Arama sonucu : 4396 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Bu arada elimde NASDAQ AMAZON hissesi var uzun süredir. Geçenlerde bir baktım fiyatı 100 küsür dolara düşmüş 2000 dolardan hemen sağı solu aradım kimse birşey bilmiyor meğerse hisse 1 e yirmi bedelsiz bölünmüş daha likit hale gelmek için. Bu arada da sürekli düşüyordu AMAZN 3500 dolarlardan 2000 e kadar düştü ve buradan 1 e 20 bölündü ama ufak bir tepki vermedi bile. Bizde bir hisse örneğin EGEEN 1 e 20 bölünse 3-5 tavanı cepte
    Bedelsiz bölünmede yatırımcıda artan azalan bir maddi değer yok sadece psikolojik etki...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. bank of öncülüğünde yine güzel başlamışızzz..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    bank of öncülüğünde yine güzel başlamışızzz..
    bank of hareketı verdı ama dun aldıgı 6kusur malı var cıkmak ıcın kullanabılır aslında teknık bıraz dınlenme ıstıyor gıbı dun spk sorusuna ayrı ayar olduk ama bugunde sorsun tekrar

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bank of hareketı verdı ama dun aldıgı 6kusur malı var cıkmak ıcın kullanabılır aslında teknık bıraz dınlenme ıstıyor gıbı dun spk sorusuna ayrı ayar olduk ama bugunde sorsun tekrar
    2440 aldı 2475 ortalam satıyor dedıgım gıbı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    5,333
    Yaz kızım da olur ama şu sıralar, kucağını gösterip otur kızım dedikleri ortada !
    Doğru yere parmak bastınız . Kuru kuru yaz kızım olmaz dedim .
    (6) Ne Olacak Şimdi - Yaz Kızım - YouTube

Alıntı Originally Posted by Amsterdammer Yazıyı Oku
    Şirket payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat!
    Arkadaşlar ilgili SPK mevzuatına hakim olan biri var mı? Kime göre neye göre olağan dışı fiyat hareketi. Şirketin güncel F/K sı 10 belkide prospektif F/K 5. BIST'de 50-100 F/K şirketler cirit atıyor.
    1900>1100 hareketine sorgu yok ama. SPK'dan ya da yakını olan birileri açıktamı yakalandı. Oyuncuya patron SPK el ele sopa mı gösterdi?
    Böyle işkembeden sallayıp açıklama isteme hakkını nereden buluyor SPK? Hangi veri veya parametreye göre. Yoksa birisi çay içerken bir kaç gün EGEEN yeşil gördü diye yaz kızım mı diyor?
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir
    Yatırım tavsiyesi hiç değildir , sadece FaL ve dedikodu

6. bank of tekrar alısta adam robotları saldı 1406

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    5,333
    Anlık fiyatı hazıran eylül aralıkta aynı kabul edersek verilerimizin anlık durumunu
    6 9 ve 12 aylık tahminlerimi de koyarak göreyim dedim . Kar Satışlar ve Öz Varlık
    değişimleri konusunda fikirlerinizi tahminlerinizi almak isterim .
    Ne de olsa benim çalışmam hata olabilir .

Dip NoT : hatalı bir veri görürseniz haber verin hemen düzeltirim . Teşekkürler ,
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir
    Yatırım tavsiyesi hiç değildir , sadece FaL ve dedikodu

8. Gönlüm 4000'ler civarına gelip bedelsiz açıklaması. Ancak yüreğim soğur..

Sayfa 492/550 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •