Sayfa 799/1003 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. NadirDöviz ve AltınKaynak dolar alış/satış ortalama 26.48, tv ekranları 26.31 yine çift kur oluşmaya başladı..

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: (Tahıl koridoru) Dostum Putin'in bu insani köprünün devamını istediğine inanıyorum, seyahatten döner dönmez Putin ile görüşmelerimi yapacağım
    Telefonu acmiyor mu? Telefonda çözülüverseydi keşke

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Telefonu acmiyor mu? Telefonda çözülüverseydi keşke
    Putin demez mi??
    İsveç konusunda.!!!
    Fırıldaklık yaptın.!!!
    Senin biletini kestim.!!!!

Git Biden den AB den otlan.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    cezayir piyasasında belirleniyor.. litresi 0.067 usd gözüküyor..
    yanlışınız var litresi 0,067 olamaz 6,7 cent gibi

5.  Alıntı Originally Posted by yigit35 Yazıyı Oku
    NadirDöviz ve AltınKaynak dolar alış/satış ortalama 26.48, tv ekranları 26.31 yine çift kur oluşmaya başladı..
    Daha çok çift kurlar göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    yanlışınız var litresi 0,067 olamaz 6,7 cent gibi
    https://www.globalpetrolprices.com/lpg_prices/

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Mesajımı alıntılıyorsunuz ancak benim attığım her mesajda şöyle bir durum var.ben normalde olması gerekeni değil, türkiye de olması gerekeni söylüyorum.alım gücü \ litre vb işin matematik olarak olması gerektiği tüm dünya gerçeği.Ancak Türkiye gerçeği değil ne yazık ki.
    Erdoğanın eski videosunu vs de paylaşmanıza hiç gerek yok.seçim kazanmaksa amaç bu ülkede bir siyasetçinin yapmayacağı şey yok.bu sadece erdoğana özel bir durum değil.şu an erdoğan muhalefet olsa bas bas neden 2 ay önce bedava verdiğiniz şeye bugün zam yaptjnız diye her akşam tv ye çıkardı mesela.

bugün erdoğanın iktidar öncesi tün videolarını izlerseniz mantıklı olarak bugün KK nin yapması/söylemesi gereken şeyleri söylediğini göreceksiniz.

bizde kk ise tv ye çıkıp sevgili dostlar ben aleviyim diyor seçim kazanmak gibi bir derdi olmadığından.
    Böyle bir gerçek kendi içsel dünyanızda olabilir ... geçen bulgaristan ile ilgili akaryakıt fıyat linkini gönderdim, 1,2eu... sürekli k.k'yı gündemde tutmanın anlamı yok... rte'nin tv'lerde iktidarı eleştirdiği Türkiye'si yok artık, ne öyle bir medya kaldı nede o Türk vatandaşları...kaldı ki millet tercihini yapmış, çoğunluğun bu ekonomik politikaların altında imzası bulunuyor.. daha dün muhalefetin ekonomik beyin takımını küçümsüyordunuz..

8.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Böyle bir gerçek kendi içsel dünyanızda olabilir ... geçen bulgaristan ile ilgili akaryakıt fıyat linkini gönderdim, 1,2eu... sürekli k.k'yı gündemde tutmanın anlamı yok... rte'nin tv'lerde iktidarı eleştirdiği Türkiye'si yok artık, ne öyle bir medya kaldı nede o Türk vatandaşları...kaldı ki millet tercihini yapmış, çoğunluğun bu ekonomik politikaların altında imzası bulunuyor.. daha dün muhalefetin ekonomik beyin takımını küçümsüyordunuz..
    Onun her tarafi farkli oynar, takilma bence.

Sayfa 799/1003 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •