Sayfa 797/1003 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    %224 lük bi ötv güncellemesi var diyorlar rakamı tespit etmeye çalışıyorum
    M³ de kaç kuruş güncellenmiş
    yalan olmasın yuzde 1 gibi okudum sanki bi yerlerde

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sn Batman ile bu konuda bir değerlendirme yapmıştık.
    Sırtımızı duvara yaslayarak yan yan yürümek şeklinde. Belki işe yarayabilir.
    Tabi sırtınızı yasladığınız duvarı hilti ile delebilirler. Risk hep var.
    çeşit çeşit açlık vardır bizimkisi zam açlığı

bu sene doyucaz gibi

https://youtu.be/N9_G7yqvP8U

3. LPG liler şuan acayip ballı çok ekonomik çokomelli oldurlar

4. Halen çevreme bakıyorum millet sidik yarışında ;yok şu okula yollıycam çocuğumu yok şöyle eğitim böyle kolej.hiç umrumda değil hiçbirisi.en iyi okullara da yollatırım ama en kısa yoldan üni diploması almasını sağlayacağım.tek hedefim var o da 18 e bastığı gün ana dili gibi ingilizce almanca ve basic çince bilsin.gitsin kurtulsun.okul eğitiminde hiç sıkmıyorum ama 6 yaşından itibaren ingilizce kursuna verdim 3 kişilik sınıfta..
    Fatih altaylı yazıp çiziyorda kendi yazdıklarına kendisi inanıyor mu acaba.bu ülke islami yönetim şeklini yıllar önce seçti.herşeye biat eden kendi seçmen kitlelerini de kurdular.onun için iş işten geçti.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    yalan olmasın yuzde 1 gibi okudum sanki bi yerlerde
    pompaya yani fiyata yansıması 60 kuruş olursa %10
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan: Bu ülkelerin Türkiye'den belirli 'asset'leri alma durumları olacak, 'BOTAŞ'ı satıyorlar' gibi bir şey yok, neyin satılacağını neyin satılmayacağını çok iyi biliriz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: (Tahıl koridoru) Dostum Putin'in bu insani köprünün devamını istediğine inanıyorum, seyahatten döner dönmez Putin ile görüşmelerimi yapacağım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Şu yorumuma da sövebilirsiniz ama yine acı bir gerçek söyleyeceğim.bizlere seçim dönemi çok büyük pembe tablo çizildi.şu an mazotun benzinin 2 usd civarı olması gerektiğini de unutmamak gerekir..açın bakın çevre ülkeleri vs kaç dolar bir litresi..

Sayfa 797/1003 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •