Sayfa 798/1003 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    LPG liler şuan acayip ballı çok ekonomik çokomelli oldurlar
    yakında benzinli araba kalmayacak böyle giderse.. dizel lpg olacak hepsi..

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    LPG liler şuan acayip ballı çok ekonomik çokomelli oldurlar
    adamları unutmuşlardı
    attın akıllarına seyreyle gümbürtüyü
    3 güne ne olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    adamları unutmuşlardı
    attın akıllarına seyreyle gümbürtüyü
    3 güne ne olur
    Çok kimse bilmez aslında LPG'nin rafineri çıkış fiyatı benzinden yüksektir, akkoyun yakıtı olduğundan fazla sitmiyorlar, yoksa ~ 25 gayme olması lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çok kimse bilmez aslında LPG'nin rafineri çıkış fiyatı benzinden yüksektir, akkoyun yakıtı olduğundan fazla sitmiyorlar, yoksa ~ 25 gayme olması lâzım.
    bende lpg li olmak istiyorum. Bende Anadolu çocuğuyum. Km de 3 lira bana koyuyor.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Mesajımı alıntılıyorsunuz ancak benim attığım her mesajda şöyle bir durum var.ben normalde olması gerekeni değil, türkiye de olması gerekeni söylüyorum.alım gücü \ litre vb işin matematik olarak olması gerektiği tüm dünya gerçeği.Ancak Türkiye gerçeği değil ne yazık ki.
    Erdoğanın eski videosunu vs de paylaşmanıza hiç gerek yok.seçim kazanmaksa amaç bu ülkede bir siyasetçinin yapmayacağı şey yok.bu sadece erdoğana özel bir durum değil.şu an erdoğan muhalefet olsa bas bas neden 2 ay önce bedava verdiğiniz şeye bugün zam yaptjnız diye her akşam tv ye çıkardı mesela.

bugün erdoğanın iktidar öncesi tün videolarını izlerseniz mantıklı olarak bugün KK nin yapması/söylemesi gereken şeyleri söylediğini göreceksiniz.

bizde kk ise tv ye çıkıp sevgili dostlar ben aleviyim diyor seçim kazanmak gibi bir derdi olmadığından.

LPG yi şehir merkezinde aldıin aldın uzaklaştıkça LPG bulamazsın .

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    cezayir piyasasında belirleniyor.. litresi 0.067 usd gözüküyor..

Sayfa 798/1003 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •