Sayfa 35/37 İlkİlk ... 253334353637 SonSon
Arama sonucu : 295 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BINHO 1000 Yatırımlar Holding

Bin yatırımlar ve teknoliji halka arzı sırasını bekliyor,1.5-2 aya kadar sıra gelirse süper olacak,süreci akıllı yönetirlerse,şirkete müthiş katkı sağlayacağına inanıyorum.

2. Bugün gelen bilançoyu yorumlayacak var mı ?

3. Bilonca bana göre suanda onem vermiyorum .Ben satın almalara ve yeni islere odaklandım.Böylece değer katacak bedelsiz potansiyeli artacak 2 sene sonra fiyata bakacağım 220 den 700 ve ordan 370 düşünce kimler kaldı diye bakacağım ama 2 seneye bakalım şuan 6 ay doldu kaldi 1.5 sene sonra bakarız biloncaya o zamana buralar yazılır çizilir .İyi bayramlar 6 ayda 1 yazmaya gelirim.Benim isim uzun vade kisa hareketler gördüğünüz gibi ...

4. Yatırım şirketine ortak olacağına çimento veya demircelik alsaydı daha mantikliyda

5. Ufuk gibi zarar eden hisse neden yatırım yapılır.Defter degeri 30 git sen 440 bedel ödeyerek şirket al
    O kadar karlı olsa ülker grubu neden satmak istese ,şirket içinde ki parayı neden zarar eden bir şirket satın alırsın ki hele ufuk yatırımları portföy bakıldığinda ne kadar binho katkı sağlayacak seans kapanış hele ki uzun bayram tatil öncesi bu haberin gelmesi kafaları karıştırmak için yapılmış olabilir mi

6.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Ufuk gibi zarar eden hisse neden yatırım yapılır.Defter degeri 30 git sen 440 bedel ödeyerek şirket al
    O kadar karlı olsa ülker grubu neden satmak istese ,şirket içinde ki parayı neden zarar eden bir şirket satın alırsın ki hele ufuk yatırımları portföy bakıldığinda ne kadar binho katkı sağlayacak seans kapanış hele ki uzun bayram tatil öncesi bu haberin gelmesi kafaları karıştırmak için yapılmış olabilir mi
    Selamlar,
    Tam olarak emin olmamakla birlikte, Ufuk’un bildiriminde yapılan açıklamaya göre hisse başına alım 35,25 TL olarak görünüyor eğer yanlış anlamadıysam.
    Dolar kurunu 32 tl alırsak 1 milyon 440 bin usd verilerek 1 milyon 307 bin 389 adet hisse alınmış, bu da hisse başına 41.8 tl yapıyor. Bir yerde de 130 milyon pay diyor ama şirketin sermayesine baktığımda 46.8 milyon görünüyor zaten yani 130 milyon adet hisse olmaması gerekir, kafa karıştırıcı, keşke hisse başına kaç TL’den olduğunu net olarak yazsalarmış.
    Sonuç olarak ben 41.8 TL’den alım yapıldığına kanaat getirdim

Ufuk yatırım ne iş yapar

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Tam olarak emin olmamakla birlikte, Ufuk’un bildiriminde yapılan açıklamaya göre hisse başına alım 35,25 TL olarak görünüyor eğer yanlış anlamadıysam.
    Dolar kurunu 32 tl alırsak 1 milyon 440 bin usd verilerek 1 milyon 307 bin 389 adet hisse alınmış, bu da hisse başına 41.8 tl yapıyor. Bir yerde de 130 milyon pay diyor ama şirketin sermayesine baktığımda 46.8 milyon görünüyor zaten yani 130 milyon adet hisse olmaması gerekir, kafa karıştırıcı, keşke hisse başına kaç TL’den olduğunu net olarak yazsalarmış.
    Sonuç olarak ben 41.8 TL’den alım yapıldığına kanaat getirdim
    Ufuk 440 TL olduğuna göre 500 milyon üzeri kar yazar.

Sayfa 35/37 İlkİlk ... 253334353637 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •