Sayfa 828/1002 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Japonya'yı sarsan "büyük" skandal!

Japonya'nın Takasago kentinde bir ortaokul müdürü, öğle arasında kahve otomatından 0,75 dolarlık bir fincan için para ödeyip 1,25 dolarlık kahve alırken yakalandı.

Okul müdürü öğrencilerden ve ailelerinden defalarca özür dilemesine rağmen görevine son verildi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ömer Bolat ticaret bakanıymış, yeminlen ismini bugün duydum.
    Günaydın seçimden sonra ilk görevden alınacak olanda o
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben geçen yıl bir gün sayıştay diye bir kurum hala var mıdır acaba, lagvedildi mi diye endişeye düştüm.Sonra farkettim kapatılmamış.Acaba sayıştaydakiler ne yapıyorlar ,günleri nasıl geçiyor,ilginç bir durum,tamamen işlevsiz bir kuruma gidiyorsun bir halta yaramadığını bildiğin halde manasız manasız rapor yazmakla uğraşıyorsun,hazin bir durum.
    Sistemi değiştirdiler. Evrak denetimini bıraktılar. Muhasebe kayıtlarından rapor maddesi arıyorlar

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bu görüntülere ve İnceninkilere VPN den ulaşılabiliyor mu?

Hakikaten RTE nin dediği gibi o kadar "genel" olup hangi yüzle siyasete devam edebiliyorlar?
    İnceninkiler çakma gibi nesrininkilerde artık çöp oldu.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Jacob Rothschild, David Rockefeller, Henry Kissinger hepsi geberdi, yok artık derin güçler, illuminati ot bok.

Arkadaşlar dikkat dikkat hepsi geberdi dedim yanlış bilgi, George Soros gebermedi yani derin güçler hala var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Buradakiler genelde maaşlı kesim olduğu için piyasaya siyasetin iyi okuyamıyor. Hoş ben çok iyi okuyorum da hiç bir seçim sonucunu bilemedim. Ama en azından akp RTE nin ne yapacağını önceden kestirmek de kazanç sağlıyor. Şuan için seçim sonucunu bekleyeceğim seçimden önce arabayı Ramazan Bayramı öncesi sayabilirsek ona göre yol çizeceğiz. Ben mevcut ekonomik politika çok sürmez diyorum. Piyasa uyuşturucuya alıştı bırakamaz diyorum. Yok ekonomi politikalarının ayakları sağlam basacaksa hukukî düzenlemeler haricinde rant vergisi kayıtdışı ekonomi ve çeşitli kazanç vergileri olmalı ve tabi ki devletin tasarruf yapması. Bunlar olmadan hiç bir şekilde yürümez. Belki IMF ye giderler de bunlar yapılır.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Günaydın seçimden sonra ilk görevden alınacak olanda o
    Affını istemiş, işlerini aksatıyormuş bakanlık.

Ne halt işi varsa, bilmiyorum necidir bu herif.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Başkanın ciğere saldırısının fotoğrafı elimde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 828/1002 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •