3.10.2018 : habertürk....Fenerbahçe için flaş iddia! "6 futbolcu, maçları boykot ediyor"
Spor Toto Süper Lig'in ilk 7 haftasında 4 mağlubiyet alan Fenerbahçe'de Hollandalı çalıştırıcı Phillip Cocu'nun geleceği tartışılırken ülkesinden ilginç bir iddia geldi. Hollandalı bir futbol yorumcusu Fenerbahçe'de 6 futbolcunun maçları boykot ettiğini öne sürdü....

Yaaa...SEER yazar ertesi gün haber olur, seer yazar 1 saat sonra spor yorumcusu papağan gibi tekrar eder....
Siz daha son 5 yıl oynanan futbolu begenin, aykutu Ersunu hoca zannedin, sonra futbol bilgini seer ile kıyasla....
Siz aziz diye ölürken, ben bu adam eski aziz değil Feneri bitiriyor diye çırpındım ve acı gerçekler ortada...
Size zor gelen haksızlığınızı kabullenememek, verip veriştirdiğininiz adamın hep haklı çıkması....
Ben bu foruma cicon maçından saatler önce golleri emre ve baroninin atacağını yazdım o bile birebir tuttu, adımız iddiacıya çıkar diye tahmin yapmıyorum....
Futbol bilgini benle kıyaslama kardeş, ben adamın topa 1 kez vuruşundan futbolcumu olur, güreşcimi olur şıp diye söylerim....
Neyse siz diğer topikte geleni gideni alkışlamaya devam edin, ben burda gerçekleri yazarım )))))