Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
arkadaşlar sinirlerimiz gergin servetimiz eriyor. tamam çokdeğil hiç güzel bir şey değil. ama adamlar mallarını satıyorlar ve hoş olmasa da kredi bulunamıyor. vay efendım borsada patronlar haber mi almışlar hisselerini satıyorlarmış... eyi de sevgili gazatacı dost adam ne yapsın? ödemiyom dese 3-5 gün sonra haciz gelecek... ben şirket sahibi olsam satmazdım onlar da gönüllü satmıyorlardır zaten... siz olsanız şu anda adam gibi bir değerleme yapılsa özkaynaklarının hisse fiyatını geçmesinin mümkün olduğu bir hisseyi 3 otuz paraya satar mısınız? ama diğer taraftan 60 milyon dolar ve işletme sermayesi pek kolay bulunmuyr ki satıyorlar...

Tuncay turşucudan beklemezdimALARKO çok yükselmişmiş... neden yükseldi adamlar neredeyse para bastılar ve borçları ödedikleri gibi kulaklarından para fışkırıyor. üstelik kendi kaynaklarıyla müthiş yatırımlar yapıyorlar ama senin gibi birisi FK nın 3ün altında olduğunu bilmesi gerekmiyor mu? müthiş bir akıl tutulması var. bu ikinci halka arz sayılırmış. ALARK bugün halka arz edilse fiyat 1000 lira olmaz mıydı?
Aşırı duygusal bir yorum olmuş sizinki. Pandemide 4 tl den aldığım kağıttan bahsediyoruz, Tuncay Turşucu haksız değil üzgünüm...