Sayfa 25/774 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Bisi sorcam kasim seçimlerindeki slogan ile simdiki ayni oy (evet) verin terör bitsin dimiydi? Sanirim bir hata var bir yerde..
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. 1.10.2008 günü uygulamaya sokulan 5510 sayılı Kanun olmasaydı en düşük SSK aylığı 1900 lira idi şimdi 800 lira.... SGK açık vermiyor ama artık yaşanacak aylık da vermiyor. Asgari ücret 1777 lira emekli aylığı 800 lira...tezata bak...

9800 gün ile 970 lira aylık geldi bunda yanlışlık vardır diye bana gelmiş, sordum SGK açık versin mi vermesin mi diye, vermesin tabi dedi SGK açık vermeyecekse emekli aylığın doğru o zaman....

Pardon ölmeden yasanacak asgari ucret bu arada 1777.50 imis devlet acikladi
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ne dedinizde 14 yılda doğru çıktıki?

pkk(hdp) sizden farklı değil zaten.

14 yıllık kankaların hala içinizde.

Fetoşlar dahil.

Chp ye atıp tutunuyonuz ya chp de pkk sempatizanlarından 50 kat fazla pkk lı akp içinde var.
    http://www.habervaktim.com/haber/502...ampanyasi.html

4. Sayın arkadaşlar birde hükümettekilerin yaptığı yapacağı şeylerle oy verenlerin övünç duyma işleri oysa ki bu işler çok böbürlenecek durumlar değil.Sen zaten seçilmek için buişleri yapacağını vaat ediyor diğerlerini yapmadıkları için suçluyor ve hesap soracağını söyleyerek seçilmek istiyorsun seçmende seçiyor.Sonra ortalığa çıkıp onu yaptım bunu yaptım demenin komikliği olmamalı.Senin görevin yapmak övünmek değil.Seçen zaten alkışlar tebrik eder.Yapmadıklarını sorduğundada öncekiler iç yapmadı.esap sordun mu yok o zaman ne diye böbürlenirsin.Savunucu seçenlerde ne hikmetse olumsuzlukları görmezden gelir eleştirenlere de kulaklarını tıkar.Geçmişteki seçilenlere de o zaman ki seçenler kulaklarını tıkıyorlardı.Halbuki seçmenin %50 si tarafsız seçici olsa er partiyi adam eder ama öyle bir anlayış oluşmuyor toplumda.

Sezgin Tanrıkul'u her halikarda pkk ve hdp sevici biliyorum.Bu benim kanaatim.

Birde sosyalizimi anlamaya çalıştım.Ezilen halk kavramı bizim doğudakilerle uymaz.

abd de başkanlarına rağmen MüSLÜMAN yanında olanlar ve eylem yapanlar sosyalist(solcu) işte.

Niye MÜSLÜMAN ülkelerde abd yi protesto gösterile yok?

akp ve pkk(habur,el arap'a bizim topraklardan geçirme ve süleyman şah türbesini harekatını ypg ile yapma vs.

Yalanlar ile hala oyalanın akpliler gerçekler altta

İstanbulda asılan paçavra hariç gördümmü nevrim dönüyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Tesadüfen gördümde birkaç cümle yazayım dedim..Güçlü hükümet ve siyasi istikrar için neden 2 turlu seçim yapılmıyor, niyet başka değilse tabii..18 yaşında lise ögrencisi okulunu bırakıp vekillik peşinde koşsun bunun içinmi evet diyelim..150 milyon nüfüslu rusyada 450 vekil varken, bizde para çok, sorun yokta 600 vekile ballı maaş ve emeklilik vermek içinmi evet diyelim. Chp li vekilin 1.2 milyon tl lik faturasını ödemek içinmi evet diyelim. Dostunu, düşmanını tanıyamayan, hep aldatıldım diyen, çaycıyı bile fetodan içeri atarken, Allah beni af etsin diyerek cezadan kaçan birinin istikbali içinmi evet diyelim. Yaşıtları Kominist dinsiz rejim bu ülkeye gelmesin diye kurşun atıp, kurşun yerken, idam sehpalarında asılırken, kasımpaşada top peşinde koşan, Eminesi ile zevku sefa süren biri içinmi evet diyelim. Zor günlerde ortalarda görünmeyen, sonrada en kahraman, vatansever olan sahte kahramanlar içinmi evet diyelim. Rabia işareti Iraklı bir kadının isminden gelmiştir. Abd askerleri Iraklı Rabiaların ırzına geçerken, Newyork Timesde ıraktaki Abd askerleri ülkelerine sag salim dönsünler diye duacıyım diye makale yazan, BOP eşbaşkanıyım diye övünen biri içinmi evet diyelim. Ben yatalak Annemi Gebzede 3 saatte hastaneye götüremezken, Kobanide pkk lı teröristler için ambulansları hazır kıta bekletenler içinmi evet diyelim..Daha yazacak çok şey var ama, tuşlara yazık...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    hayır

rumennige.. sen boşver bunları da.. Ankete katıldın mı ankete.. İmzamı tıkla, ankete katıl lütfen..

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku

rumennige.. sen boşver bunları da.. Ankete katıldın mı ankete.. İmzamı tıkla, ankete katıl lütfen..
    seni mi kıracam
    katıladım hemen

Sayfa 25/774 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •