Sayfa 900/1006 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Vob 24

1. Şirketlerin piyasa değerlerinde pek sorun yok gibi, sorun firma değerlerinde yani borçlar çok fazla. Uzun vadeli hisse alan ileride yüklü bedellileri göze almak durumunda o yüzden yüzer gezer para girip çıkıyor diye düşünüyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. USD, TL karşısında son 40 günde % 9.5 primlenmiş (3.40-3.72) artık buradan USD almak biraz bekletebilir gibi duruyor.

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Şirketlerin piyasa değerlerinde pek sorun yok gibi, sorun firma değerlerinde yani borçlar çok fazla. Alan ileride yüklü bedellileri göze almak durumunda o yüzden yüzer gezer para girip çıkıyor diye düşünüyorum.
    Faizler %20-25 bandına çıkarsa durum ne olur?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Haftalik yorum yapmam, 3,90 kusurlerde yazmistim buyuk resimdeki durumu. Önce 3,30-3,40 bandina geri çekilme daha sonra yılbasinhedefi 4 tl marta kadar 4,10-4,5 bandı
    Bunu forumda her sayfanin başında sabit çıkacak şekilde yapsa yönetim iyi olur 5 ay boyunca lazım olacak...

EKK toplantısı Yıldırım başkanlığında gerçekleşti

Başbakan Yıldırım başbakanlığındaki toplantıda, bütçe görüşmelerinin ele alındığı ve genel ekonomi değerlendirmesi yapıldığı bildirildi
    Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında, TBMM'de yarın başlayacak bütçe görüşmeleri ele alındı, genel ekonomi değerlendirmesi yapıldı.
    Başbakanlık Basın Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yıldırım başkanlığında Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilen EKK toplantısında, TBMM’de yarın başlayacak bütçe görüşmeleri konuşuldu.
    Türkiye ekonomisinin güçlü bir ivmeyle büyüdüğünün değerlendirildiği toplantıda, yüksek büyümenin sürdürülebilmesi için gelecek bir yılda atılacak adımlar ele alındı.
    Toplantıda, ekonomik istikrarın korunması için gereken her türlü tedbirin kararlılıkla uygulanması kararlaştırıldı.

6. Gercekten koltuk sevdasi degil

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    m.kalkavan senin ......................................... yim

e.belözoğlu sen insanmısın senden futbolcu değil yalancı oyunbaz pislik
    ne oldu takip etmiyorum kıllık olsun diye sormadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Faizler %20-25 bandına çıkarsa durum ne olur?
    Düşüncem eğer oralara çıkar ise oralarda kalmaz daha da yükselir, 2001 gibi olur. TL kuşa döner.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 900/1006 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •