Sayfa 714/948 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by AhmetE Yazıyı Oku
    Aramadan önce aklımda neler vardı yarısını söyleyemedim şu kesin iyi kıvırıyo bizaman sonra az daha siz haklısınız diyecektim uzman kardeşim laf cambazı bayan , Allahım mübarek cuma hürmetine kimseyi bunaltmasın darda bırakmısın hayırlısıyla bu iş olsun artıkda rahat uyuyalım AMİN . Evden çıkarken sokakta ayaklarıma bakıyorum ters mi giydim acaba diye beni çok bunalttı bunlar .
    Çok da kafana takma kardeşim. Seni bi bu bunaltmış. Bende hem bu var hemde cimbeton var. Çimbeton borsa 7 yıl önce 40 bindeyken 70 bindi fiyatı. Şİmdi fiyatı 36 bin. bir düşün. Kendi haline şükredersin bence.

2.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Çok da kafana takma kardeşim. Seni bi bu bunaltmış. Bende hem bu var hemde cimbeton var. Çimbeton borsa 7 yıl önce 40 bindeyken 70 bindi fiyatı. Şİmdi fiyatı 36 bin. bir düşün. Kendi haline şükredersin bence.
    Allah yardımcımız olsun kardeşim.

3. Hissenin kaderi ne terk edilmiş havası var

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarın gırev başlıyor bakalım bugün anlaşma haberi gelecekmi acaba.

5. Bültende Egpro birleşme onayı geldi bizden ses yok

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tam tahmin ettiğim gibi oldu 2 yıldır Bir birleşmeyi bile yapamadılar. Egpro-Pimaş birleşmesi 3 ayda bizden önce sonuçlandı..

Çünkü bunlar kan emici.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by AhmetE Yazıyı Oku
    Bu şirket samimiyetten çok uzak malesef , şeniz günal turgan özbal yatırım finans uzm telofonla görüşmemizde bana özetle bi yatırımcı tercihini neye göre yapar sorusunu yöneltti , benim ona nasıl bir şirket sinizki birleşmeyi beceremediniz amacınız ne dedikten sonra , yani özbalın bilonçosu kötü bu şirketin hissesini niye aldın demek istedi benim anladığım , sonrasındada ben bırakalımda atmı koşturun dedim ve soru cvp halinde devam ettik sağolsun azından bişey kaçırmadı ytd dir
    Aynen samimiyet kesinlikle yok çünkü yatırımcı istenmiyor..Keriz isteniyor..İstiyorlarki hisseleri 2den toplim 3ten Çakim..

Deseydiniz ya Egpro- pimaş birleşmesinden bir yatırımcı ne bekliyorsa bende onu bekliyorum..

Bu Özbal nasıl bir şirket ki BİR BİRLEŞMEYİ 2 YILDA yapamaz.. yazıklar olsun..İşçiisnin hakkkıno dahi veremiyor..adamcağızlar grev kararı almış.

.Kamil Erciyas nasıl bir iş adamı ki bu kadar. Vurdumduymaz davranıyor..Yazıklar olsun..

8.  Alıntı Originally Posted by HEGOMANYA Yazıyı Oku
    Bir arkadaş yazmıştı bu kağıdın SPEKi ve elimde kanıt olmadığından diyemeyeceğim ama( Şirketin yönetimi )buraya inanan yatırımcıyı İnek gibi sağmadan bu birleşme olmayacak..

Onun için de yapılacak en basit taktik 2.90 üstünde SPEKe malını ver o taşısın..sadece sembolik lot kalacak elinde..o da olur ya şirket insafa gelir diye.

nasıl olsa EŞŞEK gibi geri basacak..zaten bilerek gap yaptı 3e kadar anlık çıkardı..

Şimdi ise daha 2.66 görecez ardından 2.50 sonra 2.25..alımlarda da oraya beklicen kademeli alcan..zaten Ordan da EŞŞEK gibi el mahkum yukarı sürecek..

adam sırf bu işlemden dunyaları kazanıyor..Birleşmeyi umursar mı ???

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.. 2.70 üstü maliyeti olanlara bol sabır..

1.5 sy önceki yazım...Adım adım bu senaryo ..

Sayfa 714/948 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •