Sayfa 39/948 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 305 - 312 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Bugün çok olmasada dün biraz mal verdiler. Güven vermesi biraz beni tedirgin etmedi değil. Forumda veya diğer sitelerde çok katılım yok gibi. Yani ilgi belli zümrede var tahtada. Geçen de satan arkadaşlar oldu bu fiyatlardan tekrardan gel al mesajı veriyorlar olmasın. Malı çok değerli olsa dün zıplardı. Bildiğimiz silver olmasa sağlam bir şekilde kafalarindaki fiyata çekiyorlar diyecem. Citi vazgeçmiyor. Ykb alışları ne olacak. Asıl bence iş in takası önemli. Orayı bilmiyoruz. Uzattı işi bence. Giden gidiyor ne grafik ne defter dinliyor. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben 2,03 den sattım 1,80 lere düşmesine rağmen güven vermiyor kağıt bana satınca soğudum herhalde, zaten bjkas lotlarımı arttırdım geride dönemem, ben %55 kazandım 7-8 ayda umarım sizlerde iyi bir kazanç elde edersiniz, rabbim gönlünüze göre versin

2. ayrıca ben stop loss olarak 1,80 olarak görmüyorum onuda söylüyeyim. usd aylık grafik bakın derim

3. Derinlik paylaşabilecek var mı.

4. Yanlis oldu kusura bakmayin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

6. Sanırım pek kimse kalmamış... Kagittan hala çıkmadılar. Çıkmak da istemiyorlar gibi. Isteseler cok rahat 1.40 1.50 getirirler. Olumsuz bir haber gelmezse yukarı gidecek gibi.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Derinlik verebilecek olan var mı??

Sayfa 39/948 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •