Sayfa 19/910 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 145 - 152 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by Eöbnc Yazıyı Oku
    Dünyanın bir suçu yok. 3-5 tane kaliteli süzme oç nin doymamasında sıkıntı.
    uzun zaman önce ts 2 altına inecek dedim alay edildi lakin daha da inecek gibi bu gidişle. hep zarar hep zarar maç kazanamıyor sponsor taraftar gelmiyor. sonuçta hisse yerlerde

2.  Alıntı Originally Posted by mariogomez Yazıyı Oku
    uzun zaman önce ts 2 altına inecek dedim alay edildi lakin daha da inecek gibi bu gidişle. hep zarar hep zarar maç kazanamıyor sponsor taraftar gelmiyor. sonuçta hisse yerlerde
    Yahu güzel kardeşim zaten hep zarar ve takım da bu seviyelerde tamam borç da giderek arttı bunun farkında olmayan adam zaten yatırım yapmasın. Benim derdim dipnotta satılacağı belirtilen mayda. Başbakanlıktan satış için onayı alınan kartalda. Bunlara ek olarak fifadan gelecek şampiyonlukta. Fifa bir süreç fakat diğerleri ile ilgili yapılmayan açıklamalar bilinçli yapılan ********likler. Takım zaten hep kötü borçlar kaç yıldır giderek artıyor bunların farkındayım.

3. Ne pok yemeye düştü bu yine? 2.50 yi kıramazsa kötü iş

4. SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by selims Yazıyı Oku
    Ne pok yemeye düştü bu yine? 2.50 yi kıramazsa kötü iş
    2'ye doğru gidiyor neredeyse. 2.50 uzaklaşıyor...

6. Kartal kira sözleşmesi 2023 de bitiyor ama başkan geçen yıl yetki aldı alım için, derneklerin ihalesiz alma hakkı var , 100m.usd gelir elde edecez dedi, bir gyo ya gelir paylaşımlı ihale edebilir!, may tesisleri de siyasi bir yardım ( ile satıbilir dhmi ye, dava geliri ise bal kaymak olur, bunlar olmazsa nanay

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by aimozturk Yazıyı Oku
    Kartal kira sözleşmesi 2023 de bitiyor ama başkan geçen yıl yetki aldı alım için, derneklerin ihalesiz alma hakkı var , 100m.usd gelir elde edecez dedi, bir gyo ya gelir paylaşımlı ihale edebilir!, may tesisleri de siyasi bir yardım ( ile satıbilir dhmi ye, dava geliri ise bal kaymak olur, bunlar olmazsa nanay

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunlar daha ne kadar bekletilecek süreç hakkında bilgisi duyumu olan var mı? Yıl içinde satılacak dediği may ile ilgili hiçbir gelişme yok mu? Yani bunlarla ilgili kap a bi açıklama yapılması gerekmiyor mu?

güncel piyasa değeri 226.000.000-TL / 4,60 = 49.130.000.-euro
    sağol spek bireysel emeklilik gibi devam... hangimizin ömrü yeterse....
    Derdi Dünya Olanın, Dünya Kadar Derdi Olur... Yunus Emre...

Sayfa 19/910 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •