Sayfa 181/788 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Hastır lan ****** bera ya Galip girmese bakalım yorumun nolurdu, yok açığa basacak mış da alttan toplayacakmış da. Düşen piyasada ver küsküyü. Malı yedirecekmiş tahta yapıcıya dikkat et seni de yemesin😜 adam senin kıytırık 3 lotuna kaldıysa tası tarağı toplasın millet. Elinde derinlik olamayan takas izlemeyen teknikten anlamayan bu tip goy goy cuların lafıyla işlem yapmasın vallahi batarsınız. Demedi demeyin.

2. ama ben neden 70bin e gelmesi gerektiğini ve neden oralarda tutunamayıp 40bin altına gelmesi gerektiğini yazıyorum.
    ####
    bakarsınız DOLAR olur 9 tl o zaman bizdeki bir çok şirket iflas bayrağını çeker
    bankalar KREDİLERİ geri çağırır
    ne olur işsizlik PATLAR kredilerini kimse ödeyemez
    millet aç sefil kalır
    Televizyonda PAZARLANAN hiç birşeye GÜVENMEM ben iyi bir ŞEY OLSA cebimizdekini ALMAK için MİLYONLARCA tl harcanıp tvler KİRALANMAZDI. Sizce bunu bir Ermeni, yahudi ya da vatan haini mi yazmış yok , kimliğinde Türk yazan biri ve açıkça ülkesinin batmasını özleyen bir gafil. 40 bin endeks batan ülke denektir, bu adamlar vArken düşmana ne gerek yazılar olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Ben bu hisselerde temel, teknik ya da takas analizine inanmıyorum tosunum, evet bu hissede eskiyim ve baktıysan fark etmişsindir ayda yılda bir yazıyorum, şimdi bu son yazım mesela, senin gibi onlarcasını gördüm, şimdi biraz takıl buralarda, ben birkaç ay sonra geri döndüğümde sen de gitmiş olacaksın Tüm bilançoları aç incele faliyet karı üzerinden yapılan düzenbazlığı fark edersin. Ha sen de bekle ve kazan bana ne yani, sen kazanınca ben kaybetmiş olmuyorum, sanırım diğer hesap da senin, bilanço analizini diğer hesaptan yapmışsın buradan cevap veriyorsun, haydi traşlar bol gülüşler deliğanlı ;) Bu arada burada eski olduğum için söyleyeyim, böyle tek başına takılırsın günlerce, ittifak forumu diğer hisseler gibi değildir geleni gideni pek olmaz, biraz takıl anlarsın zaten ;)
    Bu arkadaş nerelere kayboldu yahu? Ben bir iki hafta takılır demiştim kaçmış gitmiş, tıpkı diğer ittifak'a gelip 3-4 gün pazarlama işiyle uğraşıp kaybolan üyeler gibi. İnanmayın şu adamlara ve analizlerine artık. Milletin malında gözüm varmış, ben bunu yazdığımdan bu yana hisse %30 düşmüş, keşke millet bana uyup da satsaymış, ama klasik ky profili burada da var, iyi söyleyeni alkışla, kötüyü söyleyeni "yok spek uşağı, yok malınızı sattırmaya çalışıyor" bıdı bıdı yaparak kötüle. Ben haklı çıktığım için mutlu falan değilim, ama şu iki yüzlü pazarlamacı, 3-4 gün şuraya uğrayıp kaybolan adamların gazına gelip gelip dalmayın şu hisseye... Böyle yazınca da sen iyilik meleği misin diyorlar, ulan adam sana 2,40'tan ittifağı aldırmaya çalışırken iyilik meleği de ben şeytan mıyım? (YTD)

4.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Bu arkadaş nerelere kayboldu yahu? Ben bir iki hafta takılır demiştim kaçmış gitmiş, tıpkı diğer ittifak'a gelip 3-4 gün pazarlama işiyle uğraşıp kaybolan üyeler gibi. İnanmayın şu adamlara ve analizlerine artık. Milletin malında gözüm varmış, ben bunu yazdığımdan bu yana hisse %30 düşmüş, keşke millet bana uyup da satsaymış, ama klasik ky profili burada da var, iyi söyleyeni alkışla, kötüyü söyleyeni "yok spek uşağı, yok malınızı sattırmaya çalışıyor" bıdı bıdı yaparak kötüle. Ben haklı çıktığım için mutlu falan değilim, ama şu iki yüzlü pazarlamacı, 3-4 gün şuraya uğrayıp kaybolan adamların gazına gelip gelip dalmayın şu hisseye... Böyle yazınca da sen iyilik meleği misin diyorlar, ulan adam sana 2,40'tan ittifağı aldırmaya çalışırken iyilik meleği de ben şeytan mıyım? (YTD)
    Hangi arkadas

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

borsada her hissenin bir zamanı vardır.
    adese ve ittfh şu anda el değmemiş kız gibi duruyor her an birileri keşfedebilirler.
    sabredin.
    ne zaman bera eski adıyla komhl hareket etse er yada geç bunlarda hareket eder.
    zaten bunlardan daha ucuzuda kalmadı.
    bakın galip ağa berayı uçurdu.
    bunların neyi eksik beradan.
    not beradan güzel para kazandım bunlar için pusudayım.
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. Dün burada bist için 40- 50 k hedef veren ittifak için de 1,50 diyen bir ****** vardı noldu? Dün de dedim bunun gibi yırtık pantolondan çıkanları dinleyen batar. Endeks için 40 bin bekliyormuş ülkene ve aldığın hisseye güven ha uçacak kaçacak moduna da girme ama şu bir gerçek ki endekste böyle kağıtlar az sahipleri adi olmasa bir de

Alıntı Originally Posted by GOLDENGATE Yazıyı Oku
    borsada her hissenin bir zamanı vardır.
    adese ve ittfh şu anda el değmemiş kız gibi duruyor her an birileri keşfedebilirler.
    sabredin.
    ne zaman bera eski adıyla komhl hareket etse er yada geç bunlarda hareket eder.
    zaten bunlardan daha ucuzuda kalmadı.
    bakın galip ağa berayı uçurdu.
    bunların neyi eksik beradan.
    not beradan güzel para kazandım bunlar için pusudayım.
    kızı birileri fark etti
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 181/788 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •