Sayfa 568/915 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. KATRANI KAYNATSAN OLURMU ŞEKER CİNSİNİ SİKTİĞİM CİNSİNE ÇEKER...galip 4.35 e çıkarıp basıyor aşağıya,bunun dedeside ticarette böyleymiştir kesin..KARAKTERSİZ DÜRZİ...SONRA ÇIKACAKSIN BENİM PARAMLA HAYIR İŞLEYECEKSİN...SAHTEKAR MÜFLİS TACİR...GARİBANIN ÇOCUKLARININ GIRTLAKLARINDAN KESTİKLERİ 3 KURUŞ BOĞAZINA DURSUN...
    SENİN GİBİ SAHTEKARLAR OLDUĞU SÜRECE BORSAYA HİÇ BİR ZAMAN KÜÇÜK YATIRIMCI GELMEZ..BORSA SENİN GİBİ İTLERİN RİNG ATTIKLARI BİR KUMAR MECRASI OLMAKTAN ÖTEYE GİTMEYECEKTİR.
    Son düzenleme : seviciadam; 28-11-2017 saat: 15:53.
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

2. 4.01 den verdik 1 hafta geçsin görelim bakalım nereye kadar verecek dürzi
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

3. güzel alım fırsatı veriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ademuzal Yazıyı Oku
    güzel alım fırsatı veriyor.
    Bakalım sana satım fırsatı verecek mi

5. buralardan bir miktar girelim bakalım iyi düştü.

6.  Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    buralardan bir miktar girelim bakalım iyi düştü.
    siz bilirsiniz ama neredeyse bütün hisseler çok iyi düştü.düşüş fırsat olarak görülecek olursa başka hisselerde de büyük fırsatlar var denilebilir.burada bence risk halen muadillerine göre fazla diye düşünüyorum.dikkatli olmakta fayda var bence.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. bu galip nerelerde . uğramıyacak bu hisseye galiba

8. galip tur atiyor bistte simdide metro da

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 568/915 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •