Sayfa 186/335 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Batı sokeci arkadaşlar biraz daha sabır işin sonuna geliyoruz.Bittiginde Balkanların hatta ve hatta Avrupa'nın en modern fabrikasına sahip olacaksınız.Uretime en geç altı ay içinde tam kapasite başlarsınız.Bu benim tahminim öncede olabilir.Asla yatırım tavsiyesi değildir sadece batı sokeci arkadaşlarımı bilgilendirmek amacı ile paylaşım yaptım.En doğru karar kendi verdiğiniz karardir

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nolcek bu sevgili ky dostlar hep 🐢🐢🐢 🐅🐅🐅olurmu bigün acep

LG-K520 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

para girişi

para çıkışı

4.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Batı sokeci arkadaşlar biraz daha sabır işin sonuna geliyoruz.Bittiginde Balkanların hatta ve hatta Avrupa'nın en modern fabrikasına sahip olacaksınız.Uretime en geç altı ay içinde tam kapasite başlarsınız.Bu benim tahminim öncede olabilir.Asla yatırım tavsiyesi değildir sadece batı sokeci arkadaşlarımı bilgilendirmek amacı ile paylaşım yaptım.En doğru karar kendi verdiğiniz karardir

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fabrikanın, Facebook paylaşımlarında, Ocak sonu faaliyete geçeceği söyleniyor. Bu da değerleme raporunun bu Ay sonuna yetişeceği anlamına gelir. O zaman hem bunda, hemde Btcim'deki çadır tiyatrosu sona erer. Saygılar, YTD.

5. Öncelikle “Batı çimento” ile “Batı Söke” nın tamamen birleştirilip tek şirket haline getşrilmesi gerek.

Mevcut ortaklık ilişkisinde gereksiz bir ikilem zaten., bu ikiliğin gereksiz masraflar üretmekten başka bir niteliği yok.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Ceza alan Hamza kim üstat

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 186/335 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •