Sayfa 145/761 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. imar planlari projeye yonelik olamaz .... geneldir..
    ve emsal olusturur... neticede orada ozakgyonun da milyar dolarlik projesi vs var esas onlara yarar... ama derimod patronu bir proje vs de yapsa patronoda yarar bu karar...

http://www.hurriyet.com.tr/kacak-kat...cikti-40682391
    2 Milyar Dolar

2.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    derimodun gayrimenkul degerli bir varlik zaten cevrede ki yeni yapilarda gayrimunkul fiyatlari milyon dolardan basliyor elbette bir olumlu etkisi olur..
    Hocam ateks değerinin 4-5 katı arsa değeri var. Sizin ateks düşünceniz nedir

3.  Alıntı Originally Posted by ordu52 Yazıyı Oku
    Hocam ateks değerinin 4-5 katı arsa değeri var. Sizin ateks düşünceniz nedir
    cöp.....
    bahsettiginiz hissenin arsasi su havzasinda kaldigi icin bunu dedik..iktisadi degeri ve cekiciligi yoktur...

Ayrıca..
    artık cok farkli bir doneme giriyoruz...
    artik arsa gayrimenkul isleri bir 10 yil demode..
    artik katma deger ureten fark yaratabilen sirketlerin donemine giriyoruz.

2008 yili sonrasinda parasal genisleme gayrimenkulu alternatif getiri araci yapti. Gayrimenkule hucum oldu ama artik deniz bitti faizler %15 e dayandi..
    zor doneme girdik helvasil bu donemin ozelligi kadina cocuga urun yada hizmet ureten veya organize parekende
    sirketleridir. Donemin konjukturel tehditlerinden dolayida savunma sanayiinde yeni cozumlemeleri olan katma deger ureten sirketler makbul olacaktir.

iste bu sebeplerle
    portfoyumun ana hissesi asuzudur
    yine az oranlarda adel ve derimod da kadina ve cocuga hitap etmektedir.
    herkese bol kazanclar dilerim.
    2 Milyar Dolar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
     Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    cöp.....
    bahsettiginiz hissenin arsasi su havzasinda kaldigi icin bunu dedik..iktisadi degeri ve cekiciligi yoktur...

Ayrıca..
    artık cok farkli bir doneme giriyoruz...
    artik arsa gayrimenkul isleri bir 10 yil demode..
    artik katma deger ureten fark yaratabilen sirketlerin donemine giriyoruz.

2008 yili sonrasinda parasal genisleme gayrimenkulu alternatif getiri araci yapti. Gayrimenkule hucum oldu ama artik deniz bitti faizler %15 e dayandi..
    zor doneme girdik helvasil bu donemin ozelligi kadina cocuga urun yada hizmet ureten veya organize parekende
    sirketleridir. Donemin konjukturel tehditlerinden dolayida savunma sanayiinde yeni cozumlemeleri olan katma deger ureten sirketler makbul olacaktir.

iste bu sebeplerle
    portfoyumun ana hissesi asuzudur
    yine az oranlarda adel ve derimod da kadina ve cocuga hitap etmektedir.
    herkese bol kazanclar dilerim.
    Sayın acemşah sizi uzun yıllardır takip eder ve paylaşımlarınızı değerli bulurum fakat bu İstanbul'un göbeğinde Bakırköy'de Ateksin 52,000 m2 arsasına çöp demenizi gerçekten anlayamadım ! Acaba başka bir şirket ile mi karıştırıyorsunuz hocam Ateksi ?

...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ana sayfada gördüm beymende halka açılıyor..
    Pazarlama şirketlerinin neredeyse hepsinde yüklü krediler bulunmakta.. kredi faizlerinin %18 dayanmasıyla çarklar dönmemeye başladı.. akıllı yöneticiler ortak alma hisse satma veya halka açılıp kredilerini azaltacaklardır...

Derim inde aklını kullanması lazım.. sermeyeyi 27 milyona artırmayı düşünüyorlarsa kısa vadede rahatlarlar uzun vadede sorun çözülmez...

Ya birlesip ortak arayacaklar.. yada pazarlamayı halka açmaları lazım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    Ana sayfada gördüm beymende halka açılıyor..
    Pazarlama şirketlerinin neredeyse hepsinde yüklü krediler bulunmakta.. kredi faizlerinin %18 dayanmasıyla çarklar dönmemeye başladı.. akıllı yöneticiler ortak alma hisse satma veya halka açılıp kredilerini azaltacaklardır...

Derim inde aklını kullanması lazım.. sermeyeyi 27 milyona artırmayı düşünüyorlarsa kısa vadede rahatlarlar uzun vadede sorun çözülmez...

Ya birlesip ortak arayacaklar.. yada pazarlamayı halka açmaları lazım..
    hocam aynen dediğiniz gibi.. konfeksiyon pazarlamayı fonlamaktan vazgeçmeli. bu da birleşme ile olur. mağdur oluyoruz.

birleşecek. bilançosunu düzeltecek sonra ortak alacak. bundan başka doğru yol ise ilk 2nin yer değiştirmesi... yani bedelli - birleşme - ortak alma. bundan başka doğru yol yok. olduğunu düşünüyorlarsa hata ettiklerini görecekler.. 150ye yakın mağaza.. artık zamanı geldi.. küçük yatırımcı olarak 2000 krizinde pazarlama şirketin %16sını kyye satarak borçlarını ödedi. her ne kadar ümit bey ömrünü, maddi manevi herşeyini şirkete adamış olsa da, kyye %16lık hisse satışı unutulmamalı. kyye fazla yük bindirmeden doğru olanı yapmalı.

7. arkadaşlar şirketi arayıp derimodun neden yerlerde süründügünün hesabı sorulmalı senelerdir eflasyonun bile kat ve kat altında sürünüyor endeks nerdeyse 120.000 gelecek ne bu rezalet gecen sene kapanış 7ç69 endeks 78.139 bu adamlar hicmi borsada şirketlerini takip etmiyorlar isteseler borsadan hisse alımı bildirirler hisse yine kendini toparlardı ama adamlarda niyer başka Zafer seni allah bildigi gibi yapsın kücük yatırımcının bedduası seni yerle bir edecek inşallah bütün suc sende bunu ben iyi biliyorum koc holdingten geldiginden beri şirketi ne hale getirdin verdigin hic sözün arkasında durmadın şunu unutma yaalancının mumuda yassıya kadar yanar bir gün gelir bulursun.nıarkadaşlar hicmi yolunuz zeytin burnuna düşmüyor şirkete gidip bire bir konuşmayı şimdiye kadar hic kimse yapmadı niyetlerini agızlarından duymadık genel kurulada yazanlardan daha birinin bile gittigine şahit olmadım eger ben istanbulda olsaydım icimde hic bir şey bırakmadan hesap sorardım bu bakımdan cok şanslı şirket yazıktır yahu insan olan insan borsaya bakarda yahu ben 10 sene öncede bakmıştım hisse yine aynı fiatta deyip utanır yahu ytd.[/B]

8. bugün van gıda hisse alımı bildirdi işte bu kadar sen üc kuruşluk hisse alacan para yok diyorsun bunu bana muhasebeden sorumlu toncay diye biri var o söyledi telefonlara şimdi onu baglıyorlar o da bolca atıyor. adamlar resmen hisse geri alacak paramız yok diyorlar hayretler icinde kaldım bu görüşmemiz bu sene icinde olmuştu zaferin telefonu calıyor ama ismen kayıtlı oldugum icin telefonlarımı acmıyor acma bakalım .ytd

Sayfa 145/761 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •