Sayfa 144/342 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. daha önceki dönemlerde grup değişikliği ile B den A olan hisseler ne yapmış donup baktım. Somut bir istitastiki sonuç yok.. önemli bir etkisi olmayacağını düşünüyorum.
    ama bakabca cok ciddi bir daralan ucgen var ve bilanço beklentisi yukarı sert hareket getirecek diye tahmin ediyorum. kişisel dusuncelerimdir.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON GÜN YARIN
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    MUTLU YILLAR YENİYILINIZ KUTLU OLSUN
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Afrın neresı yahu....etkılenecekse hisse bası degerı Bi A4 kağıt etmeyen hısseler etkılensın....bu hıssede her gün operasyon var Cb nin ....neyı etkıleyecek kı....bakab düşer dıyorsan kağıt ucuz daha cok alım için fırsatımız olur insallah da aferine operasyon olur kağıt 3 E sarkar Bi 30 Bn lot daha alırız....bu arada yurt içince yurtdışında gurbette yasayan tüm vatandaşlarımızın yenı yılını kutlar tum insanlık için hayırlara vesıle olmasını dılerım....ytd

4. 2018 yilinin tum forumdaslara hayirli olmasini , Bol bereket ve huzur getirmesini dilerim...

5. 2018'e yeni genel müdür ve yeni internet sitesi ile girdi.

Mevcut euro/tl kuru ile 2018'de 400 milyonun üzerinde ciro ve %9-10 net karlılıkla 35-40 milyon tl kar rakamı yakalayacağını düşünüyorum.

6. 2017 3.donem sonu satış tonajı bayağı düşmüştü.2018 de belki satış tonajıda artarsa mevcut EUR kuru ile cok rahat 400 milyon TL.satış yakalayabilir ve %8-9 net kar marjı oluşursa en az 35 milyon TL.net karı görür, bu arada 30 milyon EUR yatırım ne zaman bitiyor?

Satış miktarı tonaj olarak artmalı zira yapılan yatırımlar atıl kalacak.sadece € artısına bel bağlamak yanıltıcı olur.bence karlılıkta da doyum noktasına ulaştık seneyede 25 milyon kar bekliyorum.bence satış tonajının artırılmasına odaklanmak lazım.internet sıtesine bakmadım ama yenikendıyse ciddi bir meblağ bak net E ödenecek dernektir.bn 2017 temettu oranına odaklandım.gecen senenın en az 2 katı olmalı.ytd

8. genel mudur değişimine uzuldum.genel kurulda gordugum kadarıyla enerjik dinamik bir yonetici idi.Cok sık genel mudur değişimi kurumsallaşma ve sirket vizyonu acısından da nahos bir durum.Burda yazılanlara gore degerlendirdiğimde genel mudur istifa etmiştir.Zira patronlar cok zor insanlar.Genel olarak 2017 sirket için iyi gecti .Aynı performansı 2018 de de bekliyorum.Hatta endex duserken bile dalgalı ama zirveleri zorlayacaktır.Patron hisse oranı %65 i gecti.Serbest lot da piyasada pek kalmadı.

Sayfa 144/342 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •