Sayfa 64/953 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 7617 madde; 505 - 512 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by temettü2023 Yazıyı Oku
    TSKB hissesinden anlayan ve uzun süredir elinde yüklü miktarda bulunduranlara bir sorum olacak ? bugün diyelim 100.000 lot tskb hissesi aldık uzun vadede bedelsiz potansiyeli ile yatırımcısına güzel bir yaşam sunar mı tskb ? hep sanayi çimento hisselerini bilirdik. ama tskb nin bedelsiz verme potansiyeli dikkatimi çekti ? bu hisse için ne dersiniz arkadaşlar ?
    http://finans.mynet.com/borsa/hissel...ermayetemettu/
    Geçmişteki temettü ve bedelsiz verileri...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. genelde her yıl %15-20 arası bedelsiz ve 3ile 5 kuruş arasında da temettü verir...ama bence ödenmiş sermayesi bayaga iyi oldugu için bedelsizi %5-10 arasına düşürüp 10-15 kuruş temettü vermesi daha iyi olacaktır...ayrıca sizin sorunuza gelirsek 100 bin lot ile güzel bir hayat sunar size bence...

3. Citi o kadar mal aldın 1,50 üstüne atman lazım ptesi )) benim yorumum sadece beni bağlar beni dinleyen olursa batar ��

4. Lanetli tahtalardan uzak durmak lazım.
    118bin olmuş borsa bu daha sürünüyor.
    Alemin akıllısı ben miyim?
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

Hissenin kontrolünü elinde bulunduranlar paylaşmak istemeyenler. Hareketini kendilerine en uygun zamanda aniden yaptırarak hep bana hep bana alışkanlıklarını sergileyecekler. Yatırım tavsiyesi olarak dikkate almayınız. Zarar edebilirsiniz.

6. bu hisseye ilgi çok az bir soru sordum ama çok fazla cevap alamadım. üzüldüm doğrusu. yok hiç ciddi tskb yatırımcısı burada.

TSKB hissesinden anlayan ve uzun süredir elinde yüklü miktarda bulunduranlara bir sorum olacak ? bugün diyelim 100.000 lot tskb hissesi aldık uzun vadede bedelsiz potansiyeli ile yatırımcısına güzel bir yaşam sunar mı tskb ? hep sanayi çimento hisselerini bilirdik. ama tskb nin bedelsiz verme potansiyeli dikkatimi çekti ? bu hisse için ne dersiniz arkadaşlar

7.  Alıntı Originally Posted by temettü2023 Yazıyı Oku
    bu hisseye ilgi çok az bir soru sordum ama çok fazla cevap alamadım. üzüldüm doğrusu. yok hiç ciddi tskb yatırımcısı burada.

TSKB hissesinden anlayan ve uzun süredir elinde yüklü miktarda bulunduranlara bir sorum olacak ? bugün diyelim 100.000 lot tskb hissesi aldık uzun vadede bedelsiz potansiyeli ile yatırımcısına güzel bir yaşam sunar mı tskb ? hep sanayi çimento hisselerini bilirdik. ama tskb nin bedelsiz verme potansiyeli dikkatimi çekti ? bu hisse için ne dersiniz arkadaşlar
    Bu sorunun cevabını kimse bilemezki..
    Normal şartlarda düzenli temettü veriyor, bedelsiz veriyor ama fiyat hareketlerinde çok ağır. Trade için uygun değil.
    Fiyat olarak şuanda cazip ama memlekette bankacılık sektörünün başına ne belalar gelebileceği de malum..
    Alınırmı alınır, bakarsın şekerbankın yakın zamanda yaptığı gibi çoşuverir, epeydir yerinde sayıyor
    Bu tabiki hayaldir, tam terside olabilir

8. Kim neden alır ki böyle bir hisseyi?
    Endeks 118bine çıktı bu zırnık çıkmadı.
    Endeks burdan tekrar 100bine düşse bu kaç olacak? 1,20?
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

Sayfa 64/953 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •